Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik cukor és liszt mentes...

Akik cukor és liszt mentes diétával fogytak le azok 1 hónap alatt így hány kilótól illetve centitől szabadultak meg?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha zsírt zsírral ettek, szerintem semennyi.

Egyébként ilyet csak akkor csinálj, ha később sem akarsz cukrot és lisztet enni.

2014. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most ezt a diétát csinálom 2.5 hónapja. Nekem egy 10-es ment le, de közben mozgok is. Eszek rendesen, sőt egy-két kiflit is beiktatok hetente egyszer, hogy azért teljesen ne szokjak el tőle.

Szerintem az, hogy ettől ki mennyit tud leadni teljesen változó, mert nem mindegy mit eszel helyette. Én nem helyettesítettem a kenyeret semmivel, egyszerűen nem ettem. Zabot viszont kétpofára.

2014. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért kérdem mert én nem rég fogtam bele sokkal kevesebbet eszem és minden nap legalább 1 szer fogyasztok egy kis adag tatárkát, hasonló mint a lencse,ízben.

Ma pl reggelire ettem 9 órakor 1 kis adag főtt tatárkát egy kis bolognai gombás mártással kb nem volt több 25 dkg-nál, délben pár falat főtt csirke hús, fél liter húsleves leve, fél 12-kor nem bírtam megenni mind ezért most még azt kortyolom.

Nem érzem magam éhesnak ma.

Ma még célom 2 szer enni ma egy kis tatárkát olvasztott vajjal.

De amúgy semmit nem eszek amiben liszt van semmi kenyeret, semmi tészta, semmi olyan amibe cukor van, még teát sem iszom.

Ez így megy 9 napja.

Eddig a mérleg kb 2-3 kilóval mutat könnyebet.

De inkább 2 kiló mint 3 mert hol ennyit hol annyit mér regelente 1 kiló mindig vagy több vagy kevesebb 2-3 napja kb nem mutatott a mérleg fogyást.

2014. márc. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!