Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsot, tippet szeretnék...

Tanácsot, tippet szeretnék kérni olyanoktól akik nagy súlyfeleslegtől szabadultak meg. Hogy csinálták illetve mi volt az a pont amitől azt mondták most elkezdem?

Figyelt kérdés
165 cm nő vagyok és 110 kg és a súlyom csak nő egyre jobban tanácstalan és elkeseredett vagyok, csináltattam teljes labor vizsgálatot minden rendbe volt cukor, pajzsmirigy.
2014. ápr. 7. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Konkrétan nálad már eljött az a pont amikor lépned kell. Ennyire durva elhízásnál már nem elég egy diéta. Nálad ez több okra is visszavezethető, elképzelhető hogy öröklött és lelki okok is szerepet játszanak. Helytelen táplálkozás és kevés mozgás az szinte biztos. Segítségre van szükséged, de azonnal. Szakembert keress, aki fogja a kezed, figyel rád és támogat. Teljes életmód váltásra lesz szükséged.

Tudnák neked mondani egy hatásos komplett módszert amivel 40 kilótól 8 hónap alatt megszabadulnál. De nem teszem. Vedd fontolóra és gondolkodj el rajta amit fentebb írtam.

2014. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!