Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez most akkor hogy van?...

Ez most akkor hogy van? Egyesek írják, hogy 3 hónap alatt szabadultak meg 30 kilótól, vagy négy hónap alatt 35 kilótól, én meg egy éve szenvedek mint a kutya és most járok csak a -25 kilónál!

Figyelt kérdés

Nagy súlyfeleslegről indultam. Kezdetben csak életmódváltás, majd elkezdtem a diétát, majd mikor a térdem elbírta a súlyom, elkezdtem sportolni. A mai napig szenvedek mint a sz.r és mégis csak 25 kiló ment le egy év alatt. A többieknél meg azt olvasom, hogy megcsinálták 2,5 hónap alatt.


Kérlek, valaki magyarázza ezt meg! Én akkor sem tudtam volna ezt megtenni, ha éhen pusztulok. Naponta sportolok aktívan, tologatom felfelé a határaimat, hogy hónapról hónapra többet bírjak.


Még 25 kiló van rajtam leadni való. Úgy számoltam, hogy ez még egy év lesz, de ha van rá mód, hogy begyorsítsam a folyamatot, hát ide vele!


Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3 hónap 30 és a 4 hónap 35 NEM lesz tartós.

A tied nagyobb eséllyel.

Ez nem fontosabb?


Heti 0,5-1 kiló az egészséges. 1 év 52 hét, azaz egy év alatt 26-52 közötti fogyás a normális.

2013. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Akiről 10 kg/hó mentek le a kilók, nézd meg a bőrüket. Te valósznűleg szépen fogysz, nem lóg a bőröd, nem néz ki az arcod úgy, mintha saját édesanyád/édesapád lennél. És gondolj bele abba, hogy hány év kellett ahhoz, hogy az 50 kiló felesleget felpakold magadra. Az egy év/25 kg (átlagosan 2kg/hó) tökéletes eredmény, ennél jobban nem is csinálhatnád. És valószínűleg tartós is lesz, mert bőven adsz időt a szervezetednek megszokni az új életformádat. Ügyes vagy, csak így tovább!
2013. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, ki hogy diétázik. Aki nem eszik normálisan, hanem koplal, az lehet, hogy lead 10 likót egy hónap alatt, de majd vissza is mennek azok a kilók többszörösen.

Az se jó diéta egyébként, ami miatt szenvedsz és utálod. Rendszeres, egészséges táplálkozás (éhezés nélkül), napi 1-2 óra mozgás. Ha valaki ennyit tesz, nem kúraszerűen, hanem tartósan egész életében, annak nem lesz gondja a súlyával, és ez azért annyira nem megerőltető, hogy szenvedni kelljen tőle.

2013. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ez most akkor hogy van? Egyesek írják, hogy 3 hónap alatt szabadultak meg 30 kilótól.."


Heti 0,5 - 1 kg fogyás a reális.


Te rendesen, húst és zöldségeket eszel vagy esetleg mellé glutént, tejfehérjét vagy gyógyszereket eszel? Esetleg magas a szénhidrát beviteled.. ezek megakadályozzák a fogyást.

2013. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljenek mások, főleg azok nem, akik egészségtenül fogynak, s tuti nem csak izomból.

Viszont az baj, hogy szenvedsz. Én félév alatt fogytam 10 kilót, de teljesen fegyelmezetlen vagyok, nem keveset és finomakat eszem, jobbakat, mint régen, pedig akkor is igyekeztem :P Viszont egészségesebben táplálkozom s nekem ez a fő, 10-20 kiló súlyfelesleg még nem zavar annyira, hogy fontos legyen a fogyás sebessége :D

2013. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A nyáron volt lehetőségem rá, hogy azt és annyit egyek amennyit csak akarok. (Konyhán melóztam) Ott a legfrissebb, legzamatosabb zöldségeket és gyümölcsöket, a legszebb húsokat készítettem el magamnak, öröm volt a diéta. Fogytam is 6 kilót nevetve.


De most, hogy az egyetem újra kezdetét vette, minimál költségen vagyok. Amolyan takaréklángon. Nem engedhetem meg magamnak, hogy folyamatosan legyen otthon valami zöldség vagy gyümölcs. Ilyenkor jönnek a mirelit cuccok. (borsó, zöldbab, répa), amiknek az íze (párolva) meg sem közelíti a frissekét.


Sajnos húst is csak hetente egyszer vagy kétszer engedhetek meg magamnak, így a párolt zöldséggel sokszor főtt tojást eszek meg sült gombát. (Van házi termesztésű gombám) Nem vészes maga a menü, de 1 év elteltével már azért hányik tőle az ember.


Napi ötször meg még inkább. Pláne ha az ember vidéki és húsevésen-friss, kerti zöldségeken nőtt fel.

Na, ezért szenvedés nekem a diéta.

2013. szept. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!