Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szedhetek bármiféle zsírégetőt...

Szedhetek bármiféle zsírégetőt 16 évesen?

Figyelt kérdés

Nos, igen tudom most az lesz, hogy a diétázzak meg a zsírégetők semmit nem érnek stb.

És diétázok is, vagyis próbálok:| és mellette kondizok mindennap, étrendkiegészítőket is szedek (fehérje,vitaminok,bcaa,l-carnitine,omega 3 stb.)

Kockás hasat szeretnék de ezt nagyon nehéz elérni.. :| és hát semmiféle kemény zsírégetőt nem mertem ki próbálni, mert hát nagyon fiatal vagyok még ezekhez, de esetleg ha tudnátok nekem mondani valami kevésbé káros, és hatékony zsírégetőt akkor megköszönném:) Ilyen scitec, bioteches dolgokra gondoltam első sorban, ezekben megbízom és be is válnak, nem a patikákban kapható semmit nem érő zsírégetőkre

Előre is köszönöm a választ. 16/L



2015. márc. 31. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hú valakit elkapott a gépszíj. :D De jó dolgokat mondott. Tudod mivel tudsz a legtöbb kalóriát égetni? A sexel, olvass utána és legalább a szomszéd srácnak jó hetei lesznek. :D Mellesleg ha már tápkiegeket szedsz akkor utána olvashatnál a dolgoknak a bodybulding.hu-n vagy a sárga kapszulában. Nem kell elolvasni az egészet, csak a tartalomjegyzék alapján a neked fontos dolgokat. De sok sikert!
2015. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kitartóan spotolj és meglesz az eredménye, lesz kockáshas és társai..
2015. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a sárga kapszula megvan, és mindennek utána olvastam már, különben nem szedném:D
2015. ápr. 1. 13:43
 14/15 anonim ***** válasza:

Diétázol vagyis próbálsz? Hmm. Hiába lesz kockahasad, ha rajta lesz akár egy pici zsírréteg is. Szálkásító étrend kell, amit nem szegsz meg.


Nehéz lesz úgy kigyúrni magad, ha egyébként nem is vagy tisztában a zsírégetők működésével, de te tudod. :D

2015. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nőként mindenképpen nehéz 'kigyúrnia magát', és baromság olyan alacsony testzsír százalékot megcélozni, hogy látszódjanak a hasizmok. Nem erről szól a női test..


Nem úgy baromság, hogy ítélkezek, ez csak a szóhasználatom, fogalmazhatok kulturáltabban is.. gondolom ennyi még nem bántó.

2015. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!