Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 176 Cm/83 Kg/16y/F. Suliban...

176 Cm/83 Kg/16y/F. Suliban most vagyok tizedikes és elégedtlen vagyok a testalkatommal, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Reggel 6:20 körül ébredek,tudom nem helyes,de nem reggelizem.Az ebéd az nálam 3 körül szokott megesni [étkezés #1],ezután 7 körül vacsorázom [étkezés #2].Ezek az étkezések 2-2 szelet félbarna kenyeret jelentenek.Elaludni 10-11 körül szoktam.Naponta 3x40 felülést végzek,és 2x10 fekvőtámaszt.Utóbbi nehéz számomra izmok híján,de mindent megteszek.Elszántságból nincs hiány,most hogy itt a tavaszi szünet,tervezek napi 1-2 órát futni.


Tanácsokat szeretnék!Így elérhetek valamit,vagy semmi értelme és tudnátok jobbat?


Köszönöm.



2015. ápr. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A koplalással nagyon rossz úton jársz.
2015. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha koplalsz, az valoban nem jo. Az rendben, hogy akkor fogysz, mert a szervezeted az elraktarozott dolgokat hasznalja fel, hogy ehen ne halj. De legkozelebbi evesnel, nagyobb evesnel nagyon sokat fogsz hizni, mivel a szervezeted elraktaroz mindent, felkeszulve a kovetkezo koplalasra. Tehat egyel, max mast es edz tobbet. Reggelizni viszont mindenkepp reggelizz. En szoktam enni almat vagy narancsot osszekeverve natur joghurttal. Ezt barmelyik gyumolccsel megteheted, tobbel is egyszerre. Cukor nelkul. Szerintem finom, es aztol nem hizol.. egyel gyumolcsoket, vegyitve, ami elteliti a hasad es nem leszel ehes, de egyel rendesen. Es pl gyurj. Fiu vagy, igy gyors izom lesz a zsir helyen. Nektek konnyebb, mint nekunk:) 16L
2015. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne offold mar be:) elirta csorikam
2015. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is a legfontosabb a reggeli étkezés. Van is a mondás, hogy "Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár és vacsorázz úgy, mint egy koldus." Ha ezt betartod, előbb utóbb úgyis lesz látszatja és természetesen a mozgás sem hátrány, a futás meg kifejezetten jó, mert az mindenedet megmozgatja:)
2015. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!