Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Nagyon nem...

Mit tanácsoltok? Nagyon nem szeretnék visszahízni.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lefogytam 10 kg-t, és mostanában megengedtem magamnak sok mindent, ami miatt szörnyen bűntudatom van, és mindig rám jön az ehetnék, és akkor nagyon nehéz megállni, viszont ha megállom, akkor másnap dupla annyira érzem, és nem tudom mit csináljak, mert nagyon rosszul érzem magam emiatt. Ráadásul az sincs, hogy akkor eszek húst, és akkor utána már nem is kívánok semmit, mert vegetáriánus vagyok, ugyanis undorodom a hústól.

Most 168 cm és 58 kg vagyok. Szerintetek mit tegyek ez ellen?

Ezt a kérdést is én írtam ki, belinkelem, mert szerintem ez is fontos a dolog szempontjából: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__66..


2015. márc. 17. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a barátnőm járt hasonló ciőben, neki az orvosa a meizitangot javasolta, és emellett ugyanazt az étrendet tartotta mint annak előtt.

nem hízott, sőőt, lefogyott pár kilót. most én is ezt szedem, tényleg jo, mondjuk nekem az elsődleges cél a súlyvesztés.

2015. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a meizitang tenyleg nagyon jol hat, en is tapasztalom:)
2015. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!