Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Napi mennyi futás szükséges...

Napi mennyi futás szükséges ahhoz, hogy annak 1 hónap után látható eredménye legyen?

Figyelt kérdés
Aki jártas már a témában, kérem segítsen!

2015. máj. 6. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
4322.12 méter
2015. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi volna a látható eredmény?
2015. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fugg attól hogy hany kg vagy es miket eszel illetve genetika is közre jatszik,szerintem tapasztald ki.
2015. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap mindenből kevés. Inkább amiatt fogsz látni változást te is és más is, mert jobban érzed magad a bőrödben, de úgy kifejezetten az, hogy "lejárok futni" még nem fog belőled egy vonzó bájtömlőt varázsolni ennyi idő alatt.
2015. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én életmódot is váltottam, de sportként futottam, és látták is az eredményt. Nem futottam sokat mert csak pár percekkel kezdtem. Fuss amennyit bírsz kitartóan idővel egyre jobban fogod bírni. Én direkt azért nem kérdeztem meg mert mindenki jött volna hogy jaaaj csak 30-40 perc kocogás után indul be a zsírégetés meg hasonlók (20 percnél többet sose futottam egyhuzamban) mégis lement 1 hónap alatt 3-4 kiló
2015. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

ha elpunnyadt testtel,edzetlen izomzattal neki állnál napi szinten futni,annak csak sérülés lesz a vége.

a leggyakoribb a csonthártya gyulladás sípcsontban,ízületi gyulladás a térdben.

azt meg semmi nem garantálja,hogy kalóriadeficitbe kerülsz egy kis kocogástól,tehát ez a kaján múlik elsősorban nem a futáson.

2015. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

70-72 kg vagyok, 165 cm

Szerintem a sport ugyanolyan mértékben befolyásoló tényező, mint az étkezés. Próbálok arra is odafigyelni, hogy minél jobban csökkentsem a szénhidrátbevitelt.

2015. máj. 9. 21:11
 8/11 jani212121 válasza:
Sportolni igenis kell,habár az is igaz,hogy legfőképpen az étkezésen múlik az egész.Amúgy meg 70kg nem sok igazából.Ne hamarkodd el a dolgot,nem hiszem,hogy oly sürgős lenne,nem túl egészséges.Naponta kocogj 30-40 percet és ne akarj olyan gyors változást.Türelem!
2015. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Egybritlány16 válasza:

Szia.

En naponta 35-40 percet futok (kisebb szuneteket nem szamitom)

Es valtoztattam az etrendemen,1 honap alatt 4 kilot leadtam :)

2015. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyszer elég elesned futás közbe hogy látható eredménye legyen :) amugy ne úgy kezd hogy az első két jó nap sokat(amíg tart a nagy lelkesedés) és aztán elmegy tőle a kedved mert túl megerőltető keveset sokszor!
2015. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!