Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A nők tényleg elhiszik, hogy...

A nők tényleg elhiszik, hogy Réka az update étkezéstől és a Réka-tornáktól néz ki úgy, ahogy?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 01:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Miért mitől? Én nem tudom, csak kérdezem. Ha nem attól akkor milyen szertől? Mert gondolom erre utalsz.
2015. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem, a lofeje az genetika.
2015. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Nők mindent elhisznek, főleg ha jól hangzik (nulla erőlködéssel és zabálással is nézhetsz ki jól).

Attól néz ki úgy, ahogy (nem a fejére gondolok), hogy nem eszik sokat és odafigyel, hogy mit, valamint gyúr, mint állat és kokszol, amikor nagyon kell, akkor vízhajtózik.

2015. aug. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Ezt a kérdést ugyanaz az ember teszi fel bizonyos időközönként újra meg újra?
2015. aug. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy a 3. irja.
2015. aug. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát persze!

Azért utánozzák.

Miért is gondolna bárki arra, hogy a vagyoni helyzete szerepet játszik, válogathat, nem pedig azt eszi, ami van, amire futja?

2015. aug. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Tenyleg alig eszik. Sokat fut,attol sorvad a laba, meg a feneke (kerekebb seggu foto:ps vagy pushup bugyi). Meg kokszol, es szinte csak felsotestre gyue,azert olya. a valla. Sok futasa amugy kamu, meg se izzad, bezzeg az alakreform orajan igen. A partnere se izzad annyira, mint a nyar diktalja. En regen kedveltem, de total bolond es szetesett,meg nem tudom,hogy sajnaljam vagy feljek
2015. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sose hittem benne... Else hiszem hogy kepes az osszes baratnom bedolni neki... Veszik a norbi updates csokiscsigákat kilo számra (darabja tobb mint 400ft) és várják a csodát. De en személy szerint sose szeretnék ugy kinezni mint o. Szerintem ez már undoritó
2015. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Bocs, de ahogy Réka kinéz az nem egy totál elérhetetlen dolog.


Egy ilyennek a hétköznapi formája nem olyan nagy szám ám.


Szóval nincs mit elhinni.

2015. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Csökött lábak,csökött fenék, kigyúrt felsőtest, mellkasbordák kint, bőr alá ültetett csúnya szilikon, azalap fogainál nagyobb protézis, őrült tekintet...így én se akarok kinéznu. Emellett narancsbőrös. Ha jó lenne a gépem linkelnék képet róla, mert nem kitalálom irigységből..
2015. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!