Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Rubint Réka féle edzés mennyir...

Sajtospuszedli kérdése:

Rubint Réka féle edzés mennyire és miben segít?

Figyelt kérdés
van egy kis felesleg itt egy kis felesleg ott...szeretném eltüntetni az úszógumit és nem szeretném hogy a fenekem pudingból legyen..nem kigyúrni akarom magam, hanem kemény popsit és jó kinézetet..ezekben tud segíteni? mit kell mellette még tennem?

2015. dec. 2. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda van írva hogy mit erősíthetsz a tornàval szval.. Tud miért ne tudna?
2015. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, leginkább ebben tud segíteni, de kitartóan, folyamatosan kell csinálni, mondjuk kétnaponta. A popsi tornái nagyon jók, én szeretem, hatásos is. A hasazást nem szeretem nála, mert csak felülésből áll, pedig oda is vannak más jellegű és jó gyakorlatok, de persze a hasprés se rossz, csak én tuti nem fogom 20, 30 percig csinálni. Nekem már jó pár dvd-je megvan, igaz sok benne az ismétlés. A legjobb talán a 3-szor 30 perces dvd, főleg a karra való edzés, de a 4-szer 20 percest is szeretem popsira. Ezt szoktam kombinálni Béres Alexandra új kihívás dvd-vel, egyébként szerintem ezek youtube-on is fent vannak.
2015. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rubint Réka napi 20 perces videói nagyon jók. Főleg a popsit és a combot szerettem belőle.

Viszont az úszógumi ettől nem fog eltűnni, ahhoz kalóriadeficit kell. Legjobb, ha sok fehérjét, zsírt eszel, kerülve a gyorsan felszívódó szénhidrátokat (cukor, liszt, stb..) Már ettől beindul a fogyás, ha emellett Rékázol is, akkor szép feszes is leszel. :)

2015. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Rubint Rékás edzésforma nálam tökéletesen bevált,én mellette táncolok is de hétfőn,szerdán és szombaton a 20 perces popsit megcsináltam és diéta nélkül is már az első héten -1kg lement,és nem hogy fogyaszt feszesít is:)
2016. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
a Rubint Réka féle edzés abban segít hogy ne unatkozzon a férje mellett...
2016. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!