Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Alakreform menűtől lehet fogyni?

Alakreform menűtől lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Csak az írjon, aki normális választ tud adni. Nem vagyok kiváncsi a negatív emberekre!

Azért ezt a menűt néztem ki, mert ez olcsóbb mint a zsírégetős, és mivel még csak most kezdem el, kiváncsi vagyok az adagokra. Szerintetek az alakreform menűvel lehet fogyni?


2016. febr. 18. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A pénztárcád fog töle fogyni, te nem.
2016. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólást!
2016. febr. 18. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogyni èletmódvàltàssal, megfeleő étrend ès mozgàs mellett lehet.


Àllìts össze egy napi 5-6 ètkezèsből àlló menüt, ne rendelj sehonnan.

2016. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék választ kapni olyantól aki már rendelte ezt a menűt. Tudom, mit hogyan kéne de sajnos nincs időm mindennap főzni! Nem hurrogásra vagyok kiváncsi!
2016. febr. 18. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy pampogsz, még nem hatásosabb ez a "menü".


De ha neked csak olyan válasz jó, ami azt közli, hogy ez a tökéltes fogyáss módja, akkor írd bele a kérdésbe.


Ettöl függetlenül ez csak parasztvakítás, nem ér semmit. HA fogyni akarsz, akkor állíts össze egy megfelelö kalóriaértékü és összetételü étrendet normál élelmiszerekböl és emellett kezdj el rendzseresen sportolni. Ez az egyetlen mód, ahogy le lehet fogyni, és nem leszel löttyedt valami.

2016. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hoyg valaki fogyjon, nem kell naponta fözni ,söt akár egyáltalán sem lényeges, lehet nyers ételeket is enni - ezek jobban telítenek, tovább érzed magad jóllakottnak és még sok idö sem kell az elökészíteshez


Az alakreform menü tele van müdolgokkal, és semmivel sem fogysz töle jobban, mint minden más ételtöl, söt éppen ellenkezöleg.

2016. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!