Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Le tudok fogyni egy hónap...

Le tudok fogyni egy hónap alatt? A többi lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 167 cm magas, 67.8 kg, fiú. Érdekes hogy reggel meg aránylag lapos a hasam (azért olyan durván nem vagyok kövér) és 66 egész valahány kiló vagyok, de estére ez feljebb megy, és nagyobb lesz a hasam. Elkezdtem esténként 2.5 km futni, és emellet dietazok is. Ja és nekem candida gombám van és arra kell innom egy ilyen gomba ölős cuccot, amitől elviekben fogyni is lehet. És az lenne a kérdésem hogy letudnék e fogyni egy hónap alatt? Pontosan május 30 rá szeretnek laposabb hasat. És meg annyi hogy van nekem még egy OttoChili kockahas gépem azt is csinálom. Esetleg ha valakinek van valami hasznosabb edzésterve vagy valami jó diéta (én dietazok a gomba miatt, ami azt jelenti hogy nem eszek semmilyen tejterméket, cukrot és fehér lisztet egy olyan 2 hónapig) szóval ha van valami bevált diéta vagy valami akkor azt kérlek írjatok le:)

2015. ápr. 23. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Kockahas gép? Hogy mik vannak a mai 15 éveseknek? Bocs, nem hallottam még ilyesmiről s nekem kicsit humoros.

Nos, az teljesen természetes, hogy mivel eszel a nap folyamán, nagyobb lesz a hasad és a testsúlyod... Ez teljesen OK. Ennyin nem kell fennakadni, ha amúgy nem vagy kövér, az evés miatti extra domborodástól sem leszel az, a puffadás már csúnyább. Ha van felesleged, az látszik reggel is. El tudom képzelni, hogy nem árt fogynod. A Candida diéta megadja az alaphangot, én élből nem eszem a felsoroltakat, jó, tejtermékből még keménysajt és vaj befigyel, de azok még jobbfélék. Persze a fogyáshoz ennél több kell.

Igazán nem kell sokat fogynod, kicsit (vagy nagyon, ha olyan fajta vagy, akinek az kell) odafigyelsz, hogy legyen kalóriadeficit, rendes ételeket eszel, mozogsz, mennie kell. Konkrétumokat nem tudok mondani, nem tudom, milyen az étrended. A candida és a fogyás miatt javaslom a szénhidrátcsökkentést, az sokaknak beválik és sokakra ráfér manapság.

2015. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én meglátásom szerint ne fogyj, inkább csak izmosíts, ez a súly tök jó a korodhoz és a magasságodhoz
2015. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De kell fogynom mert azért látszik rajtam a felesleg. Szóval azért kövér vagyok vadak nem annyira.
2015. ápr. 24. 06:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ad 1

a Candida gomba valszeg azert szaporodott el a szervezetedben mert daganatot, v cisztat bont el. Ha kolod, nagyobb baj lesz, mint most van. Ezek a candida olo gyogyszerek egyebkent is kikeszitik a majat. Ne mond h nem szolt senki.


Ad 2

Az nem baj ha dietazol, sot jo is de nem csak ket honapig kene, mert ha utana abbahagyod megint elhizol (nem mintha annyira el lennel hizva sztem a magassagodhoz kepest)


Ad 3

Hagyd el a voros husokat es a zsirban keszult kajakat.


Ad 4

Edzzel mint allat!

2016. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kolod ... kiolod, elpusztitod

bocsi

2016. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!