Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Próbáltátok már a Zéró (Zero)...

Próbáltátok már a Zéró (Zero) cukrot? Vélemény? Bevált?

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az Update Zero cukorról kérdezel:

Igen, próbáltam, a legjobb édesítőszernek tartom, ami jelenleg forgalomban van. Bevált. Mellékíze nincs, hideg-hatást nem tapasztaltam, a cukortól 3x-4x édesebb.

Még a felvert tojásfehérjehabot is megfogja (=keményen tartja), amire a többi édesítő nem képes.

Kiváló termék.

2016. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg igaz (bár erősen kétlem) amit a honlapon róla írnak, akkor az elég durva (na meg az ára is). Kizártnak tartom, hogy ne nővelné meg a vércukor szintet (de ezt megkérdem egy cukorbeteg ismerősömtől), amire meg amúgy is szükség van, összeesel ha nincs meg egy bizonyos vércukor szinted. Ha meg sokat sportól az ember akkor nagyon kell a vércukor. Azt persze nem derül ki a leírásból miből van, répa, nád, krumpli, bár ilyen áron nyírfából is lehetne, de kétlem.


Ha az ember túlságosan kívánja a cukrot szedjen krom tablettát és elszáll az ingere.

2016. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eritritolt szoktam használni. Egészen jól bevált édesítőszer. Úgy a leginkább természetközeli az íze, ha még adok hozzá édesítőszer cseppeket is, mert magában nem olyan édes mint a cukor.


Csináltam már vele és kevés édesítő cseppel valódinak tűnik. birsalma sajtot és jó lett.


[link]


Az ára és a Norbi féle luxus árban lévő "Update" termék ára között háromszoros a különbség.


Azért nem mindegy, hogy

6.796 Ft/kg vagy

2.663 Ft/kg


Egyébként az eritritol egy olyan cukor alkohol ami nem tartalmaz felszívódó szénhidrátot és olyan gyorsan át halad az emésztő rendszeren, hogy nem puffaszt és nem hajt meg.



[link]


[link]

2016. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, cukorra mindenkinek szüksége van, de akinek a szervezte nem tudja lebontani nagyobb mennyiségben és ezzel szabályozni a szintjét. Ezért a bevitelnél kell határt szabni és csak lassú felszívódású szénhidrátokból lehet annyit enni, amit másfél-kettő óra alatt lebont a szervezet.


Amikor pl megyek kerékpárral túrázni a hegyek közé, akkor nem veszek be a cukorra felszívódást csökkentő gyógyszert, mert úgyis elégeti a szerveztem, az izmaim amit megeszek, sőt még külön pótolni is kell a szénhidrátokat, persze nem gyors felszívódású cukorból, mert attól hirtelen felszalad az egekbe a vércukor szintje.

2016. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen a kávémat mindig Zéró (azaz 0) cukorral iszom és egy kis tejjel.
2016. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezzel, mert ez "0" cukor, "0" kalória:

[link]


Vagy isszonyú keserűn? ..mert az is nulla cukor! :)

2016. ápr. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!