Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update valakinek bevált,...

Norbi update valakinek bevált, mennyi fogytatok le és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Régebben kipróbáltam, ha jól emlékszem heti 1 kg-ot fogytam vele.
2013. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Tavaly télen csúnyán meghíztam, elkezdtem a kajáikat enni, 2-3x tornázni v futni egy héten. Gyakorlatilag semmit nem fogytam. Aztán jött a jobb idő, napi szinten mentem futni, addigra lemondtam az update termékekről, ettem a normális kajákat, de csak akkor ha éhes voltam, és csak annyit, h ne legyek éhes. Néha pizzát is, gyakorlatilag mindent. Szépen leolvadtak rólam a kilók májusra. 2 hónap alatt, update nélkül mozgással és kis odafigyeléssel.
2013. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Januar elseje ota 6 kg-ot fogytam es nem tornazok csak napi 1 orat setalok a babakocsit tolva.De nem veszek update eteleket hanem magamnak fozok es nem vagyok ehes egyaltalan.
2013. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Ugy hirdetik ezeket a termékeket, hogy mértékkel nyugodtan fogyaszthatod...hát mértékkel mindent lehet enni. Akik lefogytak "ezzel", azok sem az update miatt fogytak le hanem mert megváltozott az életmódjuk, sportolni kezdtek és kevesebbet enni. Update ide v oda, én nem hiszek benne. A cukrot meg a zsíros dolgokat, péksütiket, minden fogyókúrába kerüli az ember, m tudja h ezek hízlalóak.
2013. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én nem vettem update ételeket, nem is mozogtam többet, csupán a táblázatuk szerint étkeztem (1-2-3-as kód)

2013. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném megvenni az updetos dolgokat.Csak a táblázat szerint 1-es dolgokat enni egész nap.Nekem is van 1 lányom így mi is sokat sétálunk.:)
2013. febr. 11. 16:41
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha az ember nem a divat update-et akarja venni, követni, hanem az update elméleti alapját, akkor arra van hiteles, tudományos mód is, ami mindig működik.


Nem 1-2-3 besorolás, hanem keményítő tartalom (nem glikémiás index!), és tej tartalom.

Nagy keményítő tartalmú ételeket nem eszik az ember (mert fogyni akar, mert nem akar elhízni) ahogyan ugyan ezért tejtermékeket sem eszünk (és eü. okok miatt sem).


Ezen kívül van még a cukor, amit nem teszünk az ételben, mert azt képzeljük, hogy 3-as vagy 4-es kódú :)

2013. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*ételbe
2013. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem bevált,és nem is tartottam be annyira szigorúan. Puffasztott rizst és pászkát ettem kenyér helyett, háromig ettem mindent, és vacsira ettem szénhidrátmentes kajákat.Virsli sok zöldséggel,parizer sajttal, sok zöldséggel, tojás sok zöldséggel.Ez volt a lényeg. Délelőtt bement egy kis csoki, jóformán semmiről nem mondtam le, csak odafigyeltem. Mellette hetente 3szor csináltam a kickboxot, amit beszereztem dvd-n.3 hónap alatt közel egy tizes lement rólam. Most újrakezdtem, szülés után.20 kilótól szeretnék megszabadulni nyárra.Kitartás kérdése minden.Meg a testmozgás, de az mindegy,hogy mit csinálsz,csak hetente többször mozogj.Gyors és tartós fogyást!
2013. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szia!Nekem bevállt.6 hónap alatt fogytam 17kg-ot.
2013. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!