Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Kinek sikerült otthoni mozgáss...

Kinek sikerült otthoni mozgással fogyni/formásodni?

Figyelt kérdés
úgy értem, egészségesen étkeztetek de a mozgást otthon végeztétek, tehát nem kondi teremben. kort és nemet is, valamint az eredményt is írjátok! köszi

2016. márc. 16. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Èn kb fèl ève kezdtem el, itthon tornázni.. Lágy kockahasam van, a lábam kicsit zsíros arra most kezdtem el dolgozni. Mivel a súlyom rendben van (43kg) ezèrt kb mindent eszek amit megkívánok kalóriadeficiten belül ami nekem 1500-1700 de általában 1650. Lapos hasam van, sportos alkatom :)

13/l

2016. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

nekem sikerült leadnom 22 kg-t szobabringázással es helyes étkezéssel

20L

2016. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
étrendcserével, rossz szokások elhagyásával, futással, ritkán tornával január óta 11kg
2016. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak tornáztam, s elég sokat adtam le centikben, feszesebb is lettem. Egyetlen problémám a hasizmom, mivel sajnos középen kidudorodós változatot sikerült örökölnöm, így nem lehet lapos hasam.
2016. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gratulálok nektek!! én most kezdtem az életmód váltást :)
2016. márc. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!