Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így egészséges? Fogok...

Ez így egészséges? Fogok fogyni, vagy formásodni?

Figyelt kérdés

Reggeli: activia natúr yoghurt gyümölccsel megpakolva/ 2 virsli egy kis mustárral/ 2 tojás ( rántotta, tükör tojás)/ bármilyen szendvics ( halas, zöldséges, tojásos)/ gyümölcs zöldség turmix


Ebéd: hal/ csirkemell/ csirkecomb, köretnek meg párolt zöldség és nagyon kevés rizs


uzsonna: zöldség saláta(uborka, paradicsom, paprika stb.) egy kis túróval


Vacsi: saláta hallal/ hússal


Ez így egészséges? 14/L 163cm/45kg nem vagyok kövér csak nem úgy oszlik el rajtam a súlyom ahogy kéne vagy hogy mondjam:D persze mellette sportolok is, 2 naponta biciklizek, és amikor nem biciklizek az itthoni lépegető gépen 20km-ert csinálok, + erősítek is heti 5x 1 órát.



2015. júl. 3. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:
ennyi mozgás mellé kell is ennyi bevitel, ha a virsli sem a szójarúd a 200ft/kg-os minőségegl akkor szerintem teljesen jó :)
2015. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!