Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy fogyjak le kb.10-05 kilót?

Hogy fogyjak le kb.10-05 kilót?

Figyelt kérdés

Szóval 12 éves vagyok(igen-igen,tudom ez nagyon fiatal az ilyesmihez-de ha lehet az ilyenektől kíméljetek)és le szeretnék fogyni. Lány vagyok, 152-3 cm-hez 54 kiló :( ez nagyon sok és főleg a hasamon valamint a combomon van a felesleg...A célom az,hogy bikiniszezonra kicsit formásodjak,szeptemberre viszont nagyon jó alakom legyen. Ja és mindez tartósan :)...

Történetem: Egész kicsi korom óta duci vagyok,majd tavaly nyáron sikerült 51 kilóról 48-ra de visszajött több is . Egyébként nem gyorsan fogytam le.(persze azóta nőttem is).

Étrend: Reggelire ma éppen Norbis kakaóscsigát ettem ( Dr. Swartz -vagy nem tudom hogy kell leírni), tízóraira ugyanezt az iskolában, ebédre Lasagnet(az volt sajnos de most képzeljétek el.... Fél tízkor eszek egy k.csigát,tanulok tesizek minden,erre tessék az ebéd lasagne és majdnem éhenhalok kaja nincs nálam több)uzsonna,egy Norbis fagyi,vattacukros 100 g ., és vacsira gombás húst fogok enni norbis kenyérrel ill. este egy narancsot eszek mert máshogyan éhes vagyok...

Edzés: Heti 1x hatvan perc folyamatos megerőltető teniszedzés,Így nyáron egyéni egyébként télen bent vagyunk és akk . csoportos az heti 2x van laza.+van futógépünk de nem birok rajta sokat futni amennyit birok az meg alig pár kalória. ( na jó olyan 200 korul, am úgy szoktem ,hogy 1 p futás 1 p séta (intervallum ) )+a tesiórák heti 3x +egyszer néptánc

Na most mi legyen :(



#diéta #fogyókúra #norbi upddate
2016. máj. 12. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Napi két kakaós csiga, meg vattacukros fagyi? Ez így nagyon gáz.


A norbis kakaós csiga egyébként rosszabb, mint a normál, kétszer annyi kalória, a titkos recept meg nem is létezik, ahogy az sem, akitől vette.

2016. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezeket a norbis hülyeségeket szerintem felejtsd el, az árán kívül semmiben nem különbözik a normál kajáktól. Egyébként az étrendedet olvasva, szerintem a lasagne a legkevésbé problémás. Viszont napi 2 adag húsos főtt kaja már nem kedvez a vonalaknak, hogy az édességeket ne is említsem. Egyél több gyümölcsöt/zöldséget, sok folyadék (legjobb a víz, a light kóla/energiaital/cukros üdítők megint csak nem diétásak) Ha kenyérfélét eszel, igyekezz teljes kiőrlésűt választani, mert attól nem leszel éhes fél órán belül. A köreteknél pedig arra figyelj, hogy inkább párolt zöldséget, rizst esetleg krumplit egyél a húshoz, ne tésztát meg kenyeret.
2016. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

3 kakaós csiga meg 10 deka fagyi? Nem jó ez így.


Nyugodtan ehetnél egy normális adag lasagne-t ebédre, ha nem szeméttel tömnéd magad minden étkezés közt. Ne azon akarj spórolni, amin nem kéne!


Főétkezések közt egyél gyümölcsöt, nyers zöldséget vagy pl. natúr joghurtot egy marék áfonyával. Vagy 10-15 szem olajos magvat. Vagy egy banánt.


Gyakorlatilag semmi rostot nem eszel, csoda, hogy nem köt beléd a kaja a rengeteg keményítővel és szénhidráttal.


Nem kéne drasztikusan fogyóznod, csak normálisan enned.

2016. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó... Normális ételekre alapozz, ne kakaós csigára... Én igazán nem mondom, hogy ne sütizz, én ma kétszer ettem brownie-t, ráadásul igazit, amilyet még sosem, csokival és vajjal, töményen :) Szóval ilyen van, de ne arra alapozz, főleg, ha szénhidrátos a süti (a brownie-jaim sokkal szénhidrátszegényebbek, mint bármelyik más ételem, ezzel együtt nem a legideálisabbak, de alkalmilag nincs velük baj). Természetesen van, akinek a szénhidrátos fogyás passzol, de azért nem mindegy, hogy kakaós csiga vagy valami rendesebb szénhidrátforrás.


A lasagne igazán ártatlan, te kezdted a csigákkal, de ilyen esetekre amúgyis vihetsz saját ételt, én mindig azt teszem, ha nem vagyok itthon.


Át kellene gondolnod, hogy mit akarsz és rendesen enni. Nem édességeket, tésztákat és cukrokat folyton. A gombás hús az okés, a kenyér már nem, de kinek mi fér bele.

2016. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ó... :( szóval ugye a norbi kajákat számoljam ugy mintha sima kaják lennének??
2016. máj. 12. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2016. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ezt a problémát már több ezer éve megoldotta Gandalf:fussatok bolondok
2016. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A norbis kajákat felejtsd el, komolyan. Pénzkidobás.
2016. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nos, nem jo kajakat eszel. A mai etelek bovelkednek szenhidratban de nincs igazi tapertekuk. Tobb IGAZI etelt es kevesebb szemet kajat (junk food) kene enned. Norbinak lehetnek jo kajai, nem probaltam, de sztem inkabb divatcucc.. Irok neked privatban, az iranyelveket, hivatkozassal egyutt.
2016. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én a helyedben nem alapoznék Norbi kajáira. Lehet,hogy nem cukor van bennük, de van helyette sokkal rosszabb mindenféle azt helyettesítő vacak...

Ha tényleg le akarsz fogyni, egyél egy kicsit kevesebbet mindenből. A tésztát, fehér lisztet , cukrot felejtsd el. Zöldség-gyümölcs, tejtermék, rizs, krumpli maradhat. De a lényeg, hogy mindent csak módjával. Koncentrálj arra, hogy másban "éld ki magadat", ne az evésben. Bármilyen hobbi megteszi. Remélem segítettem egy kicsit.

2016. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!