Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Jó így fogyókúrának?

Jó így fogyókúrának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég kezdtem el fogyókúrázni. Jelenleg így étkezek, de változó. Reggeli: Dr Swartz kenyér, kis vajjal megkenve és sonka. Ebéd: update1-es ételek. Vacsora: norbi shake változatos ízekkel.
2016. aug. 15. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Norbi <3 ja nem mi az isten ez?
2016. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem jo. Tapasztalatbol mondom. Norbi update-es kajak neha jo enni. Ha hallhatsz ram, akkor egyek naponta tobbszor kis adagokban. Ha kell 8x is csak ne sokat egyszerre. Csak arra kell vigyazni, hogy valtozatosan egyel, sok zoldseg, gyumi, no zsir, edesseg es peksutik. termeszetesen a jo eredmenyert egy kis testmozgas.
2016. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőre semmiképp ne hallgass, zsír KELL. Gyümölcs és péksüti nem, de esszenciális zsírbevitel egyes vitaminok és a hormonháztartás miatt elengedhetetlen. De ha ezen kívül még egy csomó zsírt eszel, az sem feltétlenül gond, energiának jó az is. Emberfüggő, hogy ki mire alapoz, szénhidrátra vagy zsírra.


Kérdező, a leírásodból nem derül ki, mennyit és mit eszel. A makrók nagyon fontosak. Kell elegendő fehérje és zsír, különféle makrotápanyagok, nem túl kevés, nem túl sok kalória, a legtöbbünknek célszerű viszonylag sok zöldséget is ennie...

2016. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mar ne haragudj meg kedves #3, de ezeket mind sajat tapasztalatbol mondom. Nem csak en fogytam le ezzel, hanem tobben is, akik ugyan ezt csinaltak. Termeszetesen nem en talaltam ki ezt, csak kiprobaltam hatha sikerul, es mukodott is!

Nyilvanvaloan nem hasra utesbol adok tippet, hanem en is megtapasztaltam a sajat boromon.

Ha keves zsirt fogyaszt, nyilvanvaloan gyorsabban fogy le. Valtozastos etrend, sok testmozgas. Ezek alapelvek. En heti 3x megyek edzeni mellette estenkent futok. Napi tobbszor eszek kis adagokban, nem eheztetem magam. S tabla csokit is szoktam enni, hogy lehyen energiam, de nem milkat vagy hasonlot, hanem 70%-os csokoladet. Keseru, de hozza lehet szokni. Este nem eszek gyumolcsot, csak mert masnapra rossz lesz a szajszagom tole, de sokat eszek belole nappal(bananbol eszek a legtobbet). Nekem ezek a rutinok vannak meg.

Vagy ha valakinek sok a tobbszori etkezes, akkor egyen 3x (reggeli, eved, vacsi) es fokozatosan kell csokkenteni a kaja mennyiseget. Nem jo egybol koplalni, mert a vegen elajul az ember. A gyomrod nem szokja meg, rosszabb lesz, ha hirtelen elkezd az ember keveset enni. Fokozatosan kell csokkenteni, nem lesz baj tole. Baratnomnek fogynia kellett, mert modellkedik, o is ezt tette (o mondta nekem ezt a tippet). Nem eheztette magat, hanem a napi kaja mennyiseget hetente csokkentette igy a gyomra szukul es a vegen mar nem is eszik olyan sokat (regen egy foci csapatnyi kajat megtudott volna enni, ma mar a kis adag is sok neki). Termeszetesen mellette edz, de nem viszi tulzasba.

De ha masnak az a velemenye, hogy az en tippem rossz, vagy ne jo hat legyen. Nekem ez valt be.

2016. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Elfelejtettem odairni, hogy sok zoldseget eszek, mert felgyorsitja az anyagcseret (alapbol szeretem a zoldsegeket, szoval nekem ez nem vol akadaly). Gondolom nem kell el magyaraznom, hogy miert...

2016. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolso sok mondenben igazad van!Es jok azok amiket leirtal,a 70%csoki kivetelevel.Hiszen az ugy ahogy leirtad,70%kakao,de 30%cukor!Es az nagyon sok! De legyszives magyarazd el kerlek hogy a zsir,hogyan tud zsirkent lerakodni a szervezetunkben!
2016. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo!nagyon jo amit csinalsz,csak igu tovabb,sok sikert!
2016. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

adok Neked két oldalt, az egyik: mytdee.com ezen kiszámolod a napi kalóriaigényed


a másik: [link] ide szépen beirogatod azokat amiket megeszel, beállítod, hogy fogyni szeretnél, és ne lépd túl sokkal azt a számot, amit megad. Az egésznek az lényege, egy bizonyos arány fenntartása a fehérje-szénhidrát-zsír háromágú libikókáján, miközben nem eszel túlsokat, nem eszel túl keveset és mozogsz is. nagyvonalakban ez ugyan ilyen sorrendben férfiaknak 30-50-20 nőknek 20-40-40 arányban ideális, ha fogyni szeretnél, akkor a bevitt szénhidrátból és zsírból kell KIS MÉRTÉKBEN csökkenteni. Kis mérték alatt naponta 100-200 kcal deficitet értek, ezt betartva havonta 2-5kilótól tudsz megszabadulni genetika és testmozgás mennyiségétől függően. A drasztikus diétát nehezen vagy egyáltalán nem fogod tudni tartani hosszabb távon, nem is egészséges. Ennek az oldalnak létezik mobilos alkalmazása is, ami nagyon hasznos, konkrétan az ételek vonalkódját is be tudod scannelni, lényegében minden elemózsia fent van az adatbázisában.

példanap: reggeli: 3tojásos rántotta, 1szelet kenyér ízlés szerint + narancslé

ebéd: rizs+hús

uzsonna: fehérjeshake

vacsi: valamilyen saláta hússal, kefírrel, tehéntúróval

napközben nasi: gyümölcs.


Tartsd egyszerűen, ne bonyolítsd túl!

StayBuff'd % :)

2016. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én még tízóraizok is és uzsonnázok is. Sőt van olyan, hogy pótvacsorára iszom a shaket. Heti 3x 20 perc comb, popsi, has felváltva. 10 hónap alatt 29 kilónál járok.
2016. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az étrend szerintem tökéletes, bár én a kenyereket mind mellőzném, viszont ha csak ennyit csinálsz az nem lesz elég. Valamit muszály lenne mozognod ahhoz, hogy eredményes legyen a fogyókúra. :)
2016. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!