Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy drasztikusabb fogyókúrának...

Egy drasztikusabb fogyókúrának mennyit árt Egy műzliszelet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot változtatni. étrend+mozgás kombóval lehet elérni csak hosszútávú eredményt. amúgy egy műzliszelet olyan 100-120 kcal, ha olyat veszel amibe nincs mesterséges cukor, akkor azt bőven eheted.


de látod, életmódváltással nem lenne ilyen gondod, bármit ehetnél, mértékkel, ha meglenne a napi x idő mozgás. (időd mindig arra van, amire akarod hogy legyen, így az nem lehet kifogás)

2015. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet megítélni mennyit árt egy müzliszelet.


Ócska gabonás kaják többsége egy kutya, drasztikusan ócskák sajnos. De legalább nem hal éhen aki ezeket eszi, ez a lényegük.

2015. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Halált jelent
2015. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A drasztikus fogyókúra többet árt, mint a müzliszelet...
2015. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

már jobb lett volna, te csinálsz magadnak müzlit. én is szoktam, zabból,csokireszelékből, aszaltgyümölcsökből, csonthéjasakból és tojás és méz fogja össze(kicsit ki kell sütni,szárítani)

olyan mint a bolti, csak tudom mi van benne. kétlem, hogy ezek olyan károsak lennének, de persze ki lehet hagyni belőle a csokit , reszelt almát is lehet bele rakni


ez csak egy kitérő volt, más alternatívára.

szerintem is butaság a drasztikus fogyókúra, az ilyenek miatt megy el egy életre az ember kedve pl a salátától vagy a levesektől. ha pl egy hétig csak zöldséget ehetsz, jó hogy a végére már eleged van belőle. de ha minden nap eszel egy kis zöldséget, akkor nem unod úgy meg. szerintem mivel élünk vagy 70-90 évig, nem az a lényeg, hogy most egy bikiniszezonra jól nézzek ki, télen meg zabáljak mint a disznó mert kabátban nem látják..az lenne a lényeg, amit más is írt, hogy válts életmódot, az örökre tart.

ez a drasztikus diéta addig tart, amíg el nem mész utána bezabálni. vagy elég csak visszatérni a régi értendre

2015. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A drasztikus alatt annyit értettem,hogy a napi bevitelem zöldségekből,valamint gyümölcsökből,főtt ételként pedig halból áll.Emelett napi háromszor 30 percet tornázásra szánok,mindemellett pedig ha időm engedi futok vagy biciklizik.Nem hinném hogy ezzel hibát követnék el,hiszen nem éhezem,és olyan ételek laktatnak,amelyek nem ártanak az alakomnak,ráadásul egészségesek is.De alapjában véve én egy elég édes szájú lány vagyok,ezért lettem volna kiváncsi,hogy megengedhetek-e magamnak egy műzliszeletet.
2015. júl. 8. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Az értékes és drága zöldség, hal és gyümölcsevés drasztikus?

Drasztikusan luxus vagy mi? :D


Drasztikus amikor milliók csak búzát vagy más egyszerű és tápanyagszegény gabonát kapnak, vagy ezekből is csak alig :)

Drasztikus a koplalás.

2015. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ennyire nincs életetek?Mind(tisztelet a kedves kivételnek)önbizalomhiányos feleslegüket elfogadó emberkék vagytok,akik abban lelik örömüket,hogy kötözködnek.A legegyszerűbb kérdésben is megtaláljátok a hibát.Gratulálok!
2015. júl. 8. 23:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Nemtom mit írtak a többiek, biztos okkal kritizálod őket de.. egyelőre Te eszel ócska kaját Kedves Kérdező.


Én nem a válaszolók minősítésével foglalkoznék, vagy nem tudom te hogy látod de.. egyelőre a saját kajálásod alakítása konstruktívabbnak tűnik. Persze valójában nem az, mert akárhogy eszel ugyanúgy meghalsz mint én vagy mások, de.. de talán mégis.

2015. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak tudod elég abszurd,hogy az ember jó szándékkal feltesz egy kérdést,és nemhogy arra válaszolnának,hanem elkezdik ecsetelni,hogy amit,csinálsz az roszz.Az én életem,hadd döntsem el,hogy nekem mire van szükségem,ha én rontom el,az én bajom:).De ezzel nem lennem semmi baj,csak nem ez volt a kérdés,ráadásul nem olyan stílusban írtak,ami elfogadható lenne.Igen,egyszer úgyis meghalunk...De mi alakítjuk az életünket...Ezt az időt leélhetem úgyis,hogy a kisebb feleslegem miatt majd feszengve érzem magam bárhol,de akár egy magával elégedett emberként is,aki adott szituációkban sokkal jobban érzi magát,mint az előbbi.Szerintem egyértelmű,hogy az én esetemben a válaszolók többsége mit választana.
2015. júl. 10. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!