Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a fogyókúr...

Hogyan kezdjek neki a fogyókúrának (mit sportoljak)?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, nagyon sokminden múlik az étkezésen, ennek igyekszem utána nézni és talán a könnyebb része is, de a mozgásokhoz meg a sporthoz full hülye vagy. Hogyan kezdjek neki? 110kg vagyok ha elkezdenék futkározni féltem kicsit az izületeim, nem tudom valós félelem e, a kolimban ahol lakok van korrekt edzőterem és heti 2 kettlebell edzésre is van lehetőségem edzővel. Meg persze focira és azt szeretem is. Hogyan osszam be? Mivel kezdjem? mi ajánlot ilyen súlyhoz? :( meg akarom csinlni és szeretnék jobb alakot de tudatlannak érzem magam :/

2016. febr. 14. 01:09
 1/1 naisz válasza:
Ne egyél kenyeret, és ne legyél türelmetlen.Sajnálom ,hogy ezt kell írnom de 1 hón 1kg, különbem a megnyúlt bőröd nem tud kiegyenlítődni, minden képen a türelem, ne sétálj hanem siess ez nem bánt de megmozgat.A legfontosabb ne azért csináld, hogy a társadalom elvárásainak meg felelj, az csak beteggé tesz, csak a magad öröméért.Így hirtelen ennyi!
2016. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!