Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha vacsorára updates shaket...

Ha vacsorára updates shaket iszok, és napi egy oráttesneveléssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
És napközben miket eszel? :D
2016. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
a pénztárcád
2016. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És egyébként miket eszel?
2016. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
1. vagyok :D :D Nem vagyok ilyenekre sértődékeny, de azért mert megkérdeztem, h napközben miket eszel, azt miért kell lepontozni? XD
2016. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

1-es. Azért mert ez az oldal tele van agyoniskolázott,

degradált értelmiségivel. 😂

2016. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazabol ha hizekony vagy(akar van is rajtad rendesen) igy eselyed nincs lefogyni...kivetel ha napkozben semmit nem eszel csak este a shaket. Ahhoz hogy elinduljon egyaltalan a fogyas,napi 4-5X etkezes,kis adagokban,keves es lassu felszivodasu szenhidrattal,magas feherje tartalmu etelekkel,zoldseggel,este 0 szenhidrat olyankor mehet a shake,plusz a tesi ora keves ahhoz,plane ha ellogod a munkat rajta...napi fel-1ora cardio edzes plusz meg egy ora sulyzos edzes...ha ezekre oda figyelsz szepen elkezdesz fogyni
2016. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!