Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Le lehet úgy fogyni, hogy...

Le lehet úgy fogyni, hogy csak update 1-es ételeket eszek?

Figyelt kérdés

Nem Norbi saját márkás ételeire gondolok, mivel a közelemben nincs bolt se, és anyagilag se engedhetném meg magamnak, hogy csak azt egyem (a közeli tescoban csak a puding és a túró rudi kapható).

Arra gondoltam, hogy csak az 1-es kajákat eszem, de számolom a ch-t is mellé, és napi olyan 80 g körül eszem.

20 kg feleslegem van, minél előbb szeretném leadni. Sportolok mellé napi 45 percet tempósan sétálok és heti 4-5 erősítő edzést is végzek súlyzókkal.

1-es ételek pl: natúr joghurt, túró, tojás, kb az összes zöldség, mindenféle sajt, néhány gyümölcs (narancs, grapefruit, mandarin, avokádó, szeder, egres, stb), húsok (kivéve szalámik, felvágottak, szalonnák), halak, virsli, stb.

A kódlista Norbi honlapján megtalálható.

Kb erre gondoltam:

reggeli: tojásrántotta + zöldség

tízórai: 1 gyümölcs vagy 1 update puding

ebéd: hús, zöldségköret

uzsonna: túró/ joghurt/ tojás/ virsli/ sajt

vacsora: Norbi shake

Vélemények?



2016. júl. 22. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Hova akarsz ennyit összezabálni?
2016. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne sok? Vagy ha az uzsonnára gondolsz, akkor csak jelzem, hogy a " / " jel azt jelenti, hogy: vagy. Tehát nem mindegyiket enném. Remélem így világos.
2016. júl. 22. 10:06
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Tessék elolvasni.

2016. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Fogyni akkor fogysz, ha kcal deficitben vagy, vagyis ha kevesebb kcal-t viszel be, mint amit megeszel... Ez pedig az esetek többségében csak úgy megoldható, ha számolod az alapanyagokat...
2016. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez jó étrend, kivév h a vacsorát és uzsonnát megcserélném. Nem tudom a norbi shake milyen fehérje, de gondolom tejsavó, az pedig gyorsan felszívódó, ezért kéne vacsorára a túró sajt ilyesmik, mert azok kazeint tartalmaznak (lassan szívódnak fel)
2016. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen tejsavó, de van benne bambuszrost is, amitől jobban laktat :)
2016. júl. 22. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az uzsonnát és a vacsorát cserélném meg, hogy ne éhesen feküdjek le, de kinek mi.
2016. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia en annyit szeretnek tanacsolni, hogy ne siettesd annyira

ha gyorsan fogysz le csunya lesz a borod (orokre!) amit kesobb megbansz

en is gyorsan fogytam es most csunya a hasam es csikos is vagyok :( en futottam 1 orat majdnem mindennap es hust ettem keves korettel,zabpelyhet es gyumolcsot.. tobbet kellett volna ennem akkor, pedig nem voltam igysem ehes soha

2016. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A fehérje és zöldség jó alapállás, a gyöümölcs se gond, minek ide egyáltalán norbis cucc? Tojás, hús, zöldség, némi gyümölcs, ez szuper... De ha segít a norbis izé, felőlem mehet, én is eszem néha konjaclisztes csokipudingokat meg bambuszrostos lepényt :D Csak én az alapanyagokat veszem meg hozzá.


Hopgy fogysz-e, az mennyiség kérdése, Mennyiségeket nem írtál (még a tízórainál se mindegy, hogy 1 szeder vagy 1 görögdinnye, jó, biztos valami normálisabb méretre gondoltál, de az se világos, mennyi), ez lehet koplalás és túlevés is.

2016. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A mennyiségeket úgy gondoltam, hogy megpróbálom belőni úgy, hogy kb 1500 kalóriára jöjjön ki, azon belül is 80g körüli ch-ra (80-100 kb).

Az update termékeket azért enném, mert eléggé édességfüggő voltam (azért is híztam meg), leszokásképp jó lenne a napi 1 puding például, vagy legalább heti néhány alkalommal, hogy mégse olyan drasztikusan változtassak. A shake meg nagyon finom szerintem :)


Jó ötlet az is, hogy magamnak készítsek bambuszrostos ételeket, kipróbálom majd :)

2016. júl. 23. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!