Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mit szoltok Norbi kozossegi...

Mit szoltok Norbi kozossegi medias tevekenysegeire?

Figyelt kérdés

Most peldal erre a 1 millio erteku utalvanyt sorsol ki azok kozt akik feljelentik ezt a bizonyos Norbi ellenes csoportot. Elismerem sokan a csoportban tultoljak a kritikat,de Norbi elegge taplon viselkedett mar nem egyszer. Csal sokat,hazudik,leszol,lenez masokat. Kepeket rak fel dagadt emberekrol beleegyezesuk nelkul es szidja oket csak hogy magat eltudja adni. Rengeteg netes cikk,video, elmentett komment van tole ami azt mutatja hogy egy taplo uzletember akinek semmi se szent. A termekei meg enyhen karosak az egeszsegre es a sok regi kimentett kommentje tele van ellentmondassal. (valamirol allitja hogy mereg,aztan legtobb termek osszeteivobe benne van). Sok olyat lattam mar hogy valaki normalisan kerdezett ra egy ket dologra amik benne vannak minden termekukben kb es elvilwg eleg karosak ialen mennyisegben(szoja,glutenfeherje). Es a kerdes ki lett torolve. Aki nem oket istenito azokat kitiltjak. Posztjaik alatg csak a jo kovetoket tartjak meg. Nem birjak elviselni a kritikat. Ez is utalvanyos sztori is azt mutatja hogy akik nem ertenek veluk egyet az egy utolso senki. Inkabb fizet csak ne legyen olyan aki nekik nem szimpi.


Es nem ertem az emberek hogy lehetnek ilyen vakok hogy mindenr elhisznek Norbirol mikor tele van a net tobb tucat cikkel hogy ezzel meg azza bukott le, birosagi vegzesek vannak ellene. Es a sok koveto meg vakon koveti ot meg elhisz mindent. Mikor fog ez bebukni? Ti mit gondoltok errol? Mikor meg csak videok voltak nagyon szikpatikus volt nekem Norbi de mostanra egy ontelt tsplo uzletembernek tunik. Mint valami film hogy valaki kitor a semmibol es a penz meg a siker tonkreteszi vegul..szerintetek?


2017. febr. 18. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ugyan úgy érzek mint te. Régen szimpi volt amikor csak videoi voltak mert akkor még nem volt elszállva magától. Mostanában csak rosszat hallani róla.
2017. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Norbi akkor volt legszimpatikusabb nekem, amikor első esküvőjén rendőr-díszegyenruhában feszített.

Akkor még nem is hallottam róla, tehát antipátiám sem lehetett iránta....

2017. febr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem meg az az iszonyat, hogy ennyi tapló, irigy, SÖTÉT ember a Norbival foglalkozik!Csinálják utána! Az nem kritika, hogy a gyerekeiket becsmérlik, az becsmérlés és sértegetés!!! Van, aki veszi a termékeit és van aki nem veszi! Én nem veszem, de mégsem foglalkozom az életével!!! És nem követem a facebookon! Te minek követed, és miért foglalkozol vele, ha nem szimpatikus??!


Kérdező, milyen kövér embereket szid???! Mutass egy ilyet!!! Ami én találtam, ott csak rávilágít, arra, hogy változtatni kell, mert súlyos egészségügyi problémái lesznek. Csak az ostoba ember veszi ezt sértésnek!

2017. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
87%
Harmas tipikus oeldaja annak, amit irtal. Manipulaljak az embereket, sajnaltatjak magukat, szinte szekta az egesz.
2017. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
61%
Viszont errol az akcirol lemaradtam. Egymilla kene, de nem azert hogy csak a termeikeit vehessem meg.
2017. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Most az a baj amugy hogy a csiport ravilagitott h uj hzuk van, regit meg meg csak hirdetik?
2017. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!