Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A Biotech MUSCLE MASS USA...

A Biotech MUSCLE MASS USA okozhat szívfájdalmat, van esetleg bármi mellékhatása ami a vérkeringéssel függ össze?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy valahányszor shaket iszok, kellemetlen érzést tapasztalok a szivemnél és gondoltam, hogy az edzést viszem túlzásba és edzettem ennélkül is, akkor nem éreztem ilyent, kipróbáltam most nemrég úgy, hogy semmilyen különösebb megterhelés ne befolyásoljon és kb fér órával azután hogy megittam nagyon szúrt a szívem. Nem tartott tovább 3-4 másodpercnél, de nagyon rossz volt, megíjedtem. Félek használni a terméket. Szerintetek ettől lehet?

2017. máj. 14. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nem okozhat ilyet, ez szimpla tömegnövelő, bár teletömve cukorral
2017. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kérdezd meg hosszút ô mindennap ilyennel tömi magát
2017. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ki tudja melyik szerre lehetsz érzékeny.
2017. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
én a helyedben nem a szívem miatt aggódnék. :D drága professzor úr csak annyit reagált minap ezen shake-ek rendszeres fogyasztására, hogy a legrosszabb halálféle a májelégtelenség :)
2017. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, te amúgy miről beszélsz?


Kérdezőnek: nem okozhat ilyet, és a leírásod alapján nem a szíveddel van probléma. Ha a szív oxigénhiányos állapotba kerül, a fájdalom rendszerint hosszabb ideig tart, és nem szúró, inkább szorító jellegű a mellkasod közepén (a betegek rendszerint úgy jellemzik, hogy automatikusan a fájdalom helyére teszik az ökölbe zárt kezüket).

Inkább arra gondolnék, hogy van/volt egy enyhe bordaporcgyulladásod, egy balul sikerült melledzésed, rossz mozdulatod... esetleg a gyomrod nehezen viseli a shake-et (a gyomorpanaszok is okozhatnak ilyet kisugárzó jelleggel). Szóval a szíved miatt ne aggódj, esetleg nézess háziorvossal egy EKG-t, hogy megnyugodj (az amúgy sem árt, ha még sosem készült), ha pedig gyakran jelentkezik a panasz, akkor fordulj orvoshoz.

Addig is próbáld úgy inni a shaket, hogy egy adagot legalább 3-4 dl vízzel higíts, esetleg turmixolj mellé valami kis gyümit, hogy kajaszerűbb legyen a végeredmény.


Egy orvostahallgató

2017. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TXCowboy ***** válasza:
4-es te mit zagyválsz itt össze-vissza? 12 g fehérjétől máj elégtelenség? Akkor elég sokan meghalnának az átlag emberek közül is, ha ez így lenne, ugyanis már 50g húsban van ennyi fehérje!
2017. dec. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!