Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az update kódrendszerrel...

Az update kódrendszerrel tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tehát tényleg lehet úgy fogyni,hogy mindent eszem, csak bezartom az időszakokat?

2017. aug. 17. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy nem fogsz fogyni ha betartod az időszakokat.

Ha többet eszel mint kellene,legyen az este,délután,alma vagy csoki...hízni fogsz.

2017. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj, nem tudok releváns választ adni, csupán a tapasztalatimat osztom meg.


Amíg, a bármit eszek, időszak számít alapon táplálkoztam nem javult nálam a helyzet. Ugyan picit fogyogattam, max 1-2 kiló, de azt is azért, mert mondjuk este lefekvés előtt nem ettem édességeket stb.


De igazán egy teljes életmódváltással tudtam megszabadulni 7 kilótól meg a narancsbőröm jelentős részétől :D

És ma már a péksütik után sem sóvárgok...


Azt gondolom, hogy az Update rendszer is akkor működik jól, ha Update termékekkel helyettesíted a mindennapi kajáid. Hiszen azoknak az összetétele is más egy picit (néha nem picit) pl. fehérjés lisztek stb.


Ha a kérdés arra irányul, hogy update termékekkel és odafigyeléssel gondolod betartani az update rendszert, szerintem persze, lehet fogyni. Nélküle aligha.

Meg a kalóriamennyiség a fő mérvadó ugye. Ha eddig pl. 2500 kcalt ettél és most átállsz mondjuk 1500-1200-ra, hogyne fogyni fogsz független az update rendszertől meg a bevitt kaja összetételétől.

De ha nem lötyi akarsz lenni a végére, akkor nagyon oda kell figyelned a helyes fehérjedús étkezésre, a túlzott ch visszaszorítására.

2017. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összbevitel számít, illetve a kalóriaegyenleg. Az időszakok pont nem sok vizet zavarnak, bár el tudom képzelni, hogy az aktuális inzulinérzékenység egyeseknél valamit bekavar... Nekem mindegy, mit mikor mennyit eszem, csak a napom jöjjön ki jól, s ez a tipikus.
2017. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Apámnak a köszvényén rontott, nekem "csak" konstans hasmenésem lett tőle. Ez 10 évvel ezelőtt volt. Azóta tanultam a témában és tudom, hogy ami mögött nincs elméleti tudás, az nem tud működni. Így ez sem. Félelmetesen sötét ez az ember.
2017. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Korábban volt itt kint olyan kérdés agy nőtől, aki csak 1-es kódúakat evett, mégsem fogyott semmit. Szóval a tapasztalat is azt mutatja, ha csak időpontot változtatsz, kódokra figyelsz, még nem fogsz lefogyni.
2017. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem noveremnek meg anyamnak bevalt. En nem probaltam. A titok abban rejlett a noveremnel hogy 12 ora utan ugye nem ehetett mar kb semmi "finomat". Onnan mar az egeszsegesebb taplalok kajak voltak. Mit csinalsz 12 oraig? Felkelsz elmesz suliba/dolgozni ha nem autoval mesz mozogsz. Tegyuk fel reggelizel valamit tehat nem is vagy ehes. Mondjuk benyomsz egy csokit tobbre nem igen van idod, ha sulis vagy meg egy 45 perces tesid is lehet. Aztan elkezdesz egeszseges dolgokat enni. Zoldseg natur hus hal teljeskiorlesu cucc de az is csak 3 ig ha jol emlekszem. Gondolom anyaek nem zabaltak hatalmas adagokat a megengedettbol mert tenyleg fogytak. Hiszen mikor nassolunk? ESTE. Ok meg nem nassoltak es dietasat vacsiztak nap kozben meg nem volt idejuk zabalni.


Szoval fugg a napirendedtol is.


Viszont ezt nem lehet szerintem sokaig csinalni tul nagy fegyelem kell hozza 😑

2017. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TXCowboy ***** válasza:
Az, hogy mikor mit viszel be minimálisan hat az anyagcserére ugyan, de ettől magában fogyni nem fogsz. Inkább az a helyzet, hogy egy ilyen rendszer rákényszerít arra, hogy például ne egész nap egyél egy féle hízlaló ételt, hanem csak bizonyos időszakban és ez az, ami kibillenthet egy olyan életmódból, amitől eddig hízásban voltál és megtanulhatod az önmegtartóztatást. Igazából az élelmiszerek tápanyag tartalma a lényeg. Lehet édességet is enni, meg szinte bármit bármikor, csak olyan anyagokból kell lennie, ami nem feldolgozott (liszt, cukor stb.), hanem a természetben is előfordul (krumpli, hús, rizs, zöldség stb).
2017. dec. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!