Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha Norbi update kajákat...

Taki Dóra kérdése:

Ha Norbi update kajákat eszek, azt lehet bármikor? SZval nincs olyan h nem lehet mert elmúlt dél?!

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 16:02
 1/9 anonim válasza:
ha a teletáltól rendeled, akkor általában ott van hogy 1-es vagy 2-es az update kódja a kajának. ha 1-es akkor lehet bármikor enni, ha 2-es, akkor 3ig (de ez ritkább, a legtöbb 1es szokott lenni) a boltban lévő cuccokat igazából én úgy tudom, hogy bármikor lehet enni de valaki erősítsen meg:)
2018. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%

Az egészséged érdekében inkább ne fogyassz update termékeket...

Takarékosabb, egészségesebb és biztosabb ha magadnak főzöd meg a diétás menüdet.

Egy sült csirkemell+sali kombót bármikor gyorsan össze lehet dobni mindenféle ízfokozó, tartósítószer és E-számos hozzávaló nélkül.

2018. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
48%
Ha van testvéred hallgassá rá
2018. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
35%

Ha érdekel a saját egészséged, NE egyél update kajákat. SEMMIT!

Inkább főzz magadnak, vegyél zöldségeket, gyümölcsöket.

Az update kajákban a fél periódusos rendszer megtalálható, nézd csak meg az összetevőket. Bármennyire is úgy akarják eladni, hogy egészséges, nem az!

Ha fogyni akarsz inkább mozogj sokat, és figyelj oda az étkezésre, de ne mérgezd magad ezzel a sok műkajával!

2018. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
18%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A Norbi update kaják helyett csinálj magadnak, rengeteg recept van fent a neten. Ha nem tudsz csinálni, akkor meg rendelhetsz bárhonnan, csak jól össze kell válogatni és esetleg a köretet nem eszed meg, de még így is olcsóbb. A menüt Te is össze tudod állítani. Ráadásul a Norbi Update kaja tele van minden adalékanyaggal iszonyatosan drága és rossz.
2018. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Erről a norbi-féle update kajákról rég kiderült, hogy áltudományos baromság, csak ő jár jól vele. Amúgy is egészségtelen, és káros az ő hozzáállása a dologhoz.

Nem hirtelen látványos eredményre kell törekedni, ahogy ő nyomja, hanem tartós kiegyensúlyozott módszerrel, mert úgy sokkal kevésbé megterhelő a szervezetnek, sokkal kisebb az esélye a jojó-effektusnak, és ha irreális célokat tűz ki valaki, akkor lehet, hogy az utolsó reményét veszíti el, végleg feladja, pedig lehetne ezt az utolsót valahogy úgy is csinálni, hogy sikerélmény is legyen.

Persze nem tavasszal kell rájönni, hogy egy hónap múlva nyár van, és addigra le akarok adni 120 kilót...

Egy ismerősömnek ez vált be: [link]

2018. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy bírod megenni???

Én megkóstoltam egyszer és 1 hétig fostam tőle. Azóta kerülöm messziről.

2019. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2, 3, 4, 5. Válaszoló. Szégyellheted magadat!
2019. dec. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Meghalt Rácz Géza
2020. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!