Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Azoknak, akik az Update-től...

Azoknak, akik az Update-től várnak fogyást, nem tűnik fel, hogy Norbi és Réka is rossz egészséggel, külsővel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Norbinak full sörhasa, tokája van, Réka suggbugyis, agyon photoshoppolt képei sem megnyerőek, szerintem.

Van, akinek elment a kedve az Update-től, amiért nem hiteles személyek adják a termékeikhez a nevüket? (pl Réka, Norbi, Berki és egyebek)


Illetve, akik szerint Norbinak igaza van, és a cukor rosszabb, mint a kokain, a fehér liszt pedig öl, azok miért esznek fehér=búzalisztes termékeket? (szinte mindegyik norbis termék tartalmaz fehér lisztet, nagy aszázalékban ráadásul...)



2018. márc. 17. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Neked biztos tökéletes tested van :D
2018. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ráadásul egyáltalán nem egészségesek, szerintem ma már sokkal jobb alternatívák vannak (Szafi termékek pl) és talán évek múlva már mindenki rájön, hogy milyen borzasztóak az Update termékek... fogyni nem édesítőszeres süteményekkel és fehér liszttel kell..
2018. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Mi az a seggbugyi?

Az Update termékeket nem fogyasztottam, de Réka edzései sokat segítettek nekem az alakformálásban. Sokan csak álmodhatnak olyan alakról, amilyenné formálta magát. Biztos, hogy nem az Update termékeknek köszönheti, hanem a saját kitartásának.

2018. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
35%

Engem Rekaek nem erdekelnek. A termekeik finomak es jok es nekem az szamit. Fogytam is toluk rendesen,persze tornaval. :)

Tartalmaznak feherlisztet,de csokkentett mennyisegben. A cukrot se tudjak mindenbol teljes mennyisegben eltuntetni,de ha te igen akkor gratulalok. :D

2018. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Szafi se különb...
2018. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de vannak 0 cukortartalmú, fehérliszt mentes péksütik, egyéb Norbiék által is gyártott cuccok. Úgyhogy nem nekem kell gratulálni, hanem annak a pár ezer gyártónak...


És igen, nekem jobb alakom van, mint Rékának. Mondjuk eleve 16 vagyok, szóval nekem nem kell photoshoppolnom magam, hogy eltüntessem a ráncaimat, és szteroidokat sem szedek, ezért van fenekem, a vállaim pedig nem 2x nagyobbak, mint a vádlim :D

2018. márc. 18. 10:04
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem a 16 éves testedhez kellene őt hasonlítani, hanem a saját korosztályához, akik már szültek x gyereket.
2018. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Én meg sem bírom enni a kajáikat, egyáltalán nem ízlenek.
2018. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pep e ***** válasza:
85%

Az első diétámat Norbi kajával értem el, azaz ebéddel és kiegészítettem + 4 kajával még. A termékeik nem igazán érdekelnek, ha csökkentett, ha nem. Hébe-hóba megengedhető, hogy pl norbis ch csökkentett kakaós csigát tolj, nem rosszabb mint pl a sima bóti kakaós csiga.

De ez az egész egy nagy humbuk egy jól kitalált üzlet, mert mindenki fogyni szeretne úgy, hogy mindent lehet, de mértékkel.

Ha norbi-réka csinálja az rossz, de ha feri és teri csinálná hiteles kinézettel akkor is szemet szúr az értelemnek.

Annyit hozzátennék, hogy réka 3 gyermekes anyuka, akármit is csinál, ha norbi tartja karban, vagy csak leszívták róla a zsírt, nagyon jól néz ki, a többi meg szubjektivitás, hogy szimpatikus avagy nem.

2018. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Le lehet fogyni vele, de nem egészséges. Sok benne az adalékanyag, szója, édesítők. Bár ha valaki péksüteménnyel akar fogyni... Ráadásul szerinte a szénhidrát egyedül a bűnös-a kokain, zsírszalonnát nyugodtan fogyaszthatunk.

:'-DDDD

Norbi elvileg azzal védekezik hogy szívbeteg, azért néz ki így, na de ettől még nem kellene bevallottan rendszeresen alkoholt fogyasztania.


Réka tornájáról pedig jobb nem beszélni. Igaz, nem vagyok én se fitness-edző de van némi közöm a sporthoz, láttam, hogy egy új duci csajt igyekszik lefogyasztani. Amilyen gyakorlatokat végeztet vele, szegény hamarosan az ortopédián fog kikötni.

2018. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!