Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Tavaly január óta 4 hónap...

Tavaly január óta 4 hónap alatt fogytam 20 kg-ot. Azóta nem tudok fogyni és nem azért mert nem tudnék. Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Azért nem tudok fogyni mert elkezdek össze vissza zabálni mindent. Az update cuccokal fogytam tavaly. Azóta persze tartom ezt a -20kg-ot de akárhányszor nekiállok valamiért mindig abba hagyom. 90 kg vagyok 165 cm és 23 éves tehát nem a legszebb dolog így kinézni de valamiért mégis mindig abba marad. Ja és ilyekor a körmeimet is lerágom tövig. Keressek fel pszichologust?
2018. ápr. 3. 21:16
 1/1 anonim válasza:
A fogyókúránál nagyon fontos vigyelembe venni, hogy nem elég az, hogy ha nem eszik semmit, (vagy csak nagyon keveset) az ember, de közben találni kell egy olyan rendszeres testmozgást, ami összhangban tartja az egeszségedet. Mivel 4 hónap alatt fogytál 20 kg-ot, ez eléggé megviselhette a szervezetedet, és a tested követeli a táplálékot. Azért veszélyes sportolás nélkül fogyókúrába kezdeni, mert a megfelelő tápanyagok nélkül, amit elvontál magadtól + a sportolás nélkül ami fitten tartana nagyon könnyen lebetegedhtesz, és sajnos ebből nagyon sok probléma adódhat. Én azt tanácsolom, hogy keress fel egy olyan edzőt, aki segít neked felállitani egy edzés programot, és egy egészséges étrendet:))
2018. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!