Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi! Eldöntöttem! Most...

Ennyi! Eldöntöttem! Most döntöttem el! Le fogok fogyni. Sokat kell fogynom, viszonylag sok időm van rá: január. Hetente 3x 1,5 órát sportolok alapból. Mi az első lépés? 170 cm,69 kg.

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
elhagyod a szemet kajat, leccsokkented az osszkaloriat.
2014. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan vészes, menni fog.

Nem tudom, mit eszel, mennyit.

Úgy látatlanban, kisebb adatok (ha sokat ettél eddig), nassolás elhagyása (ha nassoltál), normálisabb kaják legyenek nagyobb súlyban (ne péksütit, kenyérfélét egyél egész nap), ne egyél semmi félkész kaját.

2014. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*adagok :D
2014. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy valakinek kapásból azt mondjuk, hogy "lecsökkented az összkalóriát", tiszta hülyeség!

Nem tudjuk mennyit eszel, meglehet hogy éppen azért áll a szervezeted tartalékoló üzemmódon, mert sokkal kevesebbet eszel, mint amennyire szükséged lenne!!!!

Az egy dolog, hogy átnézed, milyen kajákat célszerű elhagynod az étkezésedből, és pótolnod más valamivel, de azt is meg kell nézni, hogy a túlsúlyod valóban túlevésből ered, vagy éppen azért, mert eddig is keveset ettél.

A rendszeres testmozgás egész biztosan segít, sőt... minél több, annál jobb.

2014. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kevés evéssel nincs baj:D Cukrot egyáltalán nem fogyasztok, mert beteg vagyok. A fehér lisztről leszoktam. Ezeken kívül leginkább este szoktam enni, mert csak akkor van időm rá.
2014. okt. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!