Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha alma alakom van mit tudok...

Ha alma alakom van mit tudok tenni az úszógumi ellen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de oriasi az úszógumi a hasamon és a csipőmön. Attól félek hogy ha fogyok a vékony lábam még vékonyabb lesz, és a hasambol pedig keves megy le.

22/N


2019. jan. 9. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Vedd le a cukrot és más feldolgozott szénhidrátokat nullára (fehér liszt, tészta, blabla), mivel az úszógumit általában inzulinrezisztencia okozza, főleg ha nem ilyen feszesen zsíros ott, hanem ilyen plöttyedt.

Futás lehet még jó ötlet.

2019. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig kövérnek számítasz, ha óriási az úszógumid. Az enyém is az, és rajtam 25 kiló plusz van.

A mérleg meg a centi mindent elárul. Ha a számadatok rendben vannak, akkor csak beképzeled magadnak azt, hogy óriási az úszógumid.


Én 167 centi magas vagyok, 58 kilósan egy pici hasam volt csak, de az távolról sem úszógumi volt. Ekkor 72 centi volt a derékbőségem.

Most pont 100 centi.

2019. jan. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
egyél sok almát
2019. jan. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!