Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasi úszógumi ellen?

Hasi úszógumi ellen?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok kövér, mert magas vagyok, de a hasamon van a felesleg...61 kg vagyok 165 cm-hez...most hogy jön a nyár, próbálok kevesebbet ennu mindenből, illetve sok ásványvizet iszok és almaecetet is iszok napi 2x....de valahogy a hasi úszógumi nem akar lemenni..az időm a sportolást nem engedi..de otthon próbálok ugrálókötelezni is....

Nektek mi vált be a hasi zsír eltüntetésére??

Köszii 23 L



2016. ápr. 18. 18:19
 1/6 crudy ***** válasza:
Célzott helyről nem lehet eltüntetni a zsírt. Szimplán fogynod kell. A kevesebb evés az nem túl célravezető mert ha hizlaló ételekből eszel keveset akkor az lehet még mindig sok. Ha normális diétás kajákat eszel lehet jól laksz és fogyni is sikerül. A sport meg nem feltétele a fogyásnak de sokkal könnyebben fog menni. Ez lehet futás vagy bicikli bármi csak lényeg magasan tartsd a szívverésed minimum 40 percig.
2016. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig ezt mondják, hogy nem lehet fogyni célzottan. De valami gyakorlatot nem lehetne, amitől úgy kerül izom testre hogy az úszógumi oldalt valahogy átalakul, megfeszül, hogyne úgy lógjon?
2016. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, a gyakorlatokkal max. izom épül, a zsírt a sima fogyás viszi le, kalóriadeficit kell. Engem speciel pont a normális étel laktat, a "fogyókúrás" (bármi is az) csak egy fura valami, amiből kell egy csomó s még mindig éhes vagyok, de ez nagyon emberfüggő, ki kell tapasztalni. Nyilván rendes tápanyagbevitel kell, így a rosszabb ételből keveset olyan éhező hiányokat okozhat, hogy ihaj.

Célszerű az életmódváltás, jó étrend, mozgás... Ha kevés a mozgás, az is jobb, mint a semmi, de valamennyi kell, nem is tudom, hogyan lehet létezni anélkül. Én is tudok olyat, de az nagyon enervál.


Ha tényleg 165 centi vagy, akkor alacsony vagy, nem gond s én még kisebb vagyok, de az nem magas.


Van, amiből nem kell keveset enned, pl. zöldség... De sok másból is rendesen ehetsz, ételre szükség van fogyáskor is, elég sokra, elvégre emlősök vagyunk, elég pazarló anyagcserével... Más kérdés, hogy az embernek igen tömény ételei vannak, amivel lazán túl tudja enni magát adott esetben.

2016. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mindig ezt mondják, hogy nem lehet fogyni célzottan. De valami gyakorlatot nem lehetne, amitől úgy kerül izom testre hogy az úszógumi oldalt valahogy átalakul, megfeszül, hogyne úgy lógjon?"


Azért mondják, mert ez az igazság.

Az izom meg olyan, amilyennek kialakult magzatként, nem fog megváltozni. Hiába feszül az izom, a zsír felette van, azt nem változtatja meg.

2016. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért elvben simán lehetne a zsír réteg alakja más egy más fajta testen.
2016. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 crudy ***** válasza:
Nem igazán lehet. A zsírréteg mindenkinél ugyan olyan. Persze lehet más egy más testen mondjuk a jegesmedvénél de em vagyunk azok. Szóval sajnos tényleg csak ennyit tudsz tenni. Lefogysz mozgással és normális kajával. Én nem ajánlom h most kezd el kitapasztalni h neked mi az ideális diétás kaja. Csinálj magadnak egy étrendet, itt abban is tudunk segíteni, kezdj el mozogni és kész. Ha fél év múlva még nem fogytál semmit akkor nem akartad eléggé és várj még vele még két évet.
2016. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!