Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnek az uszogumi ellen?

Mit tehetnek az uszogumi ellen?

Figyelt kérdés

177 cm es 59 kilo vagyok, megis van rajtam egy kis felesleg pedig szinte minden nap eljarok futni vagy edzoterembe nem eszem semmilyen edesseget csak vizet es teat iszom (cukrozatlan) sok zoldseget es feherjet eszem kerulom a szenhidratot (reggelire zabkasa es amugy se rizs se krumpli se kenyer se teszta liszt se) szoval gyakorlatilag csak a zabkasa reggelire amugy salatat eszem valami feherje bevitellel min hal vagy csirke (nem eszem voros hust)

Megis mit tehetnek hogy eltunjon a felesleg a hasamrol es az oldalamrol:( olyan elkeseredett vagyok


2012. márc. 20. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ami nekem bejött eddig az a norbi kickbox. Nagyon jó az úszógumira! Na meg a hulahopp karika.
2012. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!