Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a megmaradt úszógum...

Mit tegyek a megmaradt úszógumi ellen?

Figyelt kérdés
már nem tudok mit kitalálni. kb 3 hónapja fogyózok.nem eszek tészta, liszt féléket, csak gyümölcsöt és zöldséget. csak ebédre eszem pörköltet vagy hasonlót. mindennap mozgok, vagy torna vagy séta, vagy futás vagy úszás. szépen le is fogytam mindenhonnan, igen látványosan. de! az úszógumi nem akar eltűnni.. csinálom a felüléseket, a csípőre gyakorlatokat, hullahoppkarika, futás, stb. de nem akar lemenni.. és utálom mert olyan csúnya mikor egy felsőben kilátszik. mit tehetnék még ellene? és emiatt nem tudok felvenni bizonyos rucikat. előre is köszi
2012. aug. 17. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy onnan több időbe telik,míg lefogysz,ne add fel,nagyon szépen csinálod a dolgot a leírásod alapján,adj az úszógumiknak pár hetet,ha kitartó vagy,akkor eltűnnek!
2012. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 miss rice válasza:
Nem tudom, milyen korú vagy, de attól is függhet, mennyi és honnan megy le. Ha régebben esetleg sokat hordtál haspólókat, az is okozhatja, hogy a szervezeted, most nehezen válik meg az ottani zsírpárnáktól. Minden esetre én is csak azt tudom mondani, hogy ne add fel, fuss sokat, meg tornássz. Mindenképpen onnan az egyik legnehezebb fogyni, szóval legyél kitartó továbbra is, és hajrá! :)
2013. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!