Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 16 éves lány vagyok, és...

16 éves lány vagyok, és fogyni szeretnék kb 10kgot. Milyen módszerrel a leghatásosabb és a leggyorsabb?

Figyelt kérdés

##fogyniszeretnek ##barmilyenhatasosmodszerjo #koszonomasegitseget
2019. jún. 27. 16:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
A sport elég hatásos módszer. Válassz olyat, ami szimpi neked, menj el heti 3-4 edzésre és ne egyél szemetet.
2019. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a korban a lehető legrosszabb amit csinálhatsz , az a fogyókúra. Mozogj , sportolj rendszeresen és meglátod rendben lesz minden.
2019. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Rendszeres testmozgás, egészséges étrend. Ennyi.
2019. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
49%

A mozgas nelkuli"kenyelmes" midenfele szemetre valo gyogyszeres fogyasztast felejtsd el.Atveres az egesz a penzedert.

Ne legy lusta, mozogj sokat es egyel keveset, sok folyadekkal foleg tiszta vizzel.Feherje es vitamindus keves kaja a legfontosabb, amit hamar meg lehet szokni.Cukros, zsiros eteleket es lottyoket kizarni!

A kozerzeted is jobb lesz es meglatod szivdogleszto leszel a fiuk szemeben!

Sok sikert, de ne vard a gyors fogyast.A szepsegert meg kell kuzdeni!

2019. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

Kedves Kérdezõ!


Kérd meg a fiúkat,hogy dug..anak meg sokszor!

Amikor beléd toltàk,ordìts és nyögj nagyokat,majd mondjad nekik,hogy élvezzenek bele a pu..idba!

A spermàtòl sokat fogsz fogyni!


Remélem,tudtam segìteni!

2019. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cseri65 válasza:
Magasságod , súlyod ? Biztos fogynod kell ?
2019. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A 17 éves barátnőm 80 kg-ról 2 hónap alatt lefogyott 65 kg-ra, következetes diétés étrenddel és sok-sok mozgással. Futás, kerékpározás, tánc, gimnasztika. És semmiféle tabletta, mert az mind szélhámosság.
2019. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
A lefogyasnak 1 olyan formaja letezik amelyikel nem allitod fejre a szervezeted. Az pedig az hogy fokozatosan csokkented az elelem mennyiseget, es ezzel parhuzamosan fokozatosan noveled a mozgast.
2019. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy gyors e az egyénfüggő, én sok módszerrel próbàltam fogyni az évek soràn, mert amióta az eszemet tudom, súlyproblémàim vannak. A sajàt tapasztalatom az, hogy a legjobb diéta fogyàshoz az LCHF étrend, emelt fehérje bevitellel. Messze ettől érzem magam a legjobban eddig, és igazi életmódot ki lehet belőle alakítani, hosszútàvon ezért jobb mint a fogyókúràk. Szàmolgatni sem kell különösebben ha nincs a hàttérben valami betegség, csak odafigyelni hogy MIT eszel, milyen minőségben. Ha van baj, akkor is csak az étrend kialakítàsa alatt, pàr hétig kell grammokat nézni. Aztàn màr fogod tudni mi fér bele . Ezàltal nem térsz vissza azokhoz a régi szokàsaidhoz amik a hízàshoz vezettek. Legyen az akàr rossz minőségű étrend , falàsi rohamok, sok finomított szénhidràt, mozgàshiàny. Természetesen a rendszeres edzés is fontos, hiszen attól leszel formàs.:)
2019. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 halasyemke válasza:

Kedves Ötös válaszoló!


Egy igazi barom vagy.

Kívánom, hogy ha egyszer lesz egy lányod, annak is pont hasonló választ adjon egy ilyen barom, mint te.


Kedves Kérdező!


Javaslom Neked ezt az oldalt.

[link]

Mindent kérdésedre megkapod a választ.

Ingyenesen küldenek Neked edzésprogramot is.


A bogyókat, porokat hagyd az öregekre. Te még sokkal egyszerűbben le tudsz fogyni.

Kitartást és sok sikert!


A barmokkal ne foglalkozz, bár a szex valóban égeti a kalóriát, és csodás dolog is azzal akit szeretsz, de 16 évesen még ne ez legyen a fő kalóriaégető mozgásod. Ezzel még ráérsz. :)

2019. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!