Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb és...

Melyik a leghatásosabb és leggyorsabb fogyókúra, vagy koplalással le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Koplalas az gyors,de főleg vizet vesztesz és izmot.

Hidd el én próbáltam,de csak még plötyhedtebb lettem.

Az egészséges táplákozás+sport=fogyás.

Én 2 hét saláta,brokkoli meg sovány hús evéssel,és napi minimum 30 perc sporttal 1.5 kg-t fogytam.


A koplalás semmit nem ért,mert a szervezeted raktározó üzemmódba kapcsol,és minentöl hízni fogsz ha eszel valamit,mert elraktározza.

Rágadásul a koplalás miatt a havi mensi is kimaradhat (vagy meddo is lehetsz tole,leepulhetnek az izmaid stb.

2017. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

A leghatásosabb és leggyorsabb fogyókúra ha vagy egyáltalán nem eszel. Ezzel nap 40-80dkg-tól szabadulhatsz meg. Ha sokáig csinálod, akkor belehalhatsz, ami végülis a fogyókúra tetőpontja, de azért nem ajánlom.


A következő aduász az hogy csak nagyon keveset eszel viszont végzel napi 8-10 óra kemény fizikai munkát (lásd Alexander Szolzsenyicin: Ivan Gyenyiszovics egy napja, [link]


Ezeknél csak bénábbak vannak.


Napi

2017. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
- Napi
2017. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még azt is megszeretném kérdezni hogy mennyi idő után szűkül össze a gyomrom?
2017. dec. 26. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár hét
2017. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem szabad komlalni,hány kg vagy?

Élj egészségesen fuss legalább heti 3x,vagy sétálj sokat de az elején ne sokat fokozatosan, reggel 6-tól 18-ig bármit ehetsz mert azt általában le mozgod aztán este 18-tól reggel 6-ig csak gyümölcsöt egyél de ne azonnal ha nem fokozatosan szoktasd rá a szervezeted.

"Norbert a Doktor "

2017. dec. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Omg utolsó:D Hajam kitépem ezektől.

Kérdező, nyugodtan egyél este 6 után, ez egy buta legenda, hogy nem lehet mert hizlal,és csak nagyban megkeseríti a fogyni vágyók napjait. Inkább lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél. A gyümik egészségesek és finomak, de a bennük lévő gyümölcscukor miatt magas a szénhidrát tartalmuk, így egy fogyni vágyó étrendjébe inkább a délelőtti órákba ajánlanám, nem pedig este. Mivel ha reggel fogyasztod, egész nap felhasználhatod a szénhidrát nyújtotta energiát, jót tesz, este meg már inkább fehérjét és sok rostot fogyassz.

2017. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A koplalás a leggyorsabb, de nagyobb feleslegnél veszélyes azzal lefogyni s máskor is megvannak a hátrányai. De simán lefogy az ember így zsírból, aki kicsit is ismeri a testünk működését, az sejtheti, hogy ez lesz s minden kísérlet ezt támasztotta alá. Persze izomvesztés, anyagcsere-lassulás és potenciálisan sok más probléma, evészavar, halál is jelentkezhet. S mit csinálsz utána?

Sokkal jobb ötlet életmódot váltani s normálisan, éhezés nélkül, a megfelelő tápanyagokat biztosítva lefogyni.


Nincs olyan, hogy "leghatásosabb". A fogyást a kalóriadeficit határozza meg, de az bizonyos szint fölött nem egészséges és átkozottul nehéz is elérni. Heti fél-1 kiló fogyás már kiváló, nekem jelentősen alatta is megfelelő lenne... S lefogyni egy dolog, de nem mindenkinek könnyű megtartani az eredményt. Nyilván olyan életmódot válassz, ami hozzád jól passzol, számodra tartható és meghozza a kívánt eredményt. Ez egyéni.

2017. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyomorszűkülés? Én nem hiszek benne, nem hinném, hogy erre kellene koncentrálnod. Van, akinek különösen értelmetlen, mert minél kisebb étkezéseket tart, annál kevésbé fogy vagy annál jobban hízik... De nem is vettem észre, hogy a térfogat és a jóllakás erősen korrelálna, akkor a többség jóllakna egy nagy adag zöldséggel.
2017. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!