Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyk a leghatásosabb diéta,...

Melyk a leghatásosabb diéta, fogyni vágyóknak? Mi alapján választanak az emberek?

Figyelt kérdés
5-10kg tól szeretnék megszabadúlni.28 L

2014. máj. 27. 13:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Sárga Kapszula
2014. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Minimum a 'hatékony' kritériumait kellene előbb értelmezni, a Kérdező ovasatában.
2014. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%

HAtékony ha tudja értelmezni a könyvet. Jah, hogy a Sárga Kapszula szó alatt egy gyógyszerre gondolt és nem egy könyvre akkor sajnálom


Egyébként már lassan én is 40% alatt leszek :D

2014. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
marrcsiiiiielló egy nagy habi mester. csak reklámozza, h ő már miket ért el, de alátámasztani meg nem tudja :DD
2014. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%
Leszel te még 20% alatti is xD
2014. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Beavattok mi az a habi?
2014. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Majd, rosszkislányocska elmondja mi az a habi neked. Meg a kérdésemet is megválaszolja
2014. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Az egy társadalompszichológiai kérdés, hogy mi alapján választanak diétát a fogynivágyók.


A legtöbb nő valószínűleg a pillanatnyilag éppen a kezében tartott szennylap (értsd trendi csajos újság vagy magazin) véletlenszerű, értelmetlen cikkei alapján, a férfiakról fogalmam sincs. Mivel pasik is nyomatnak 90 napos diétát.. bár szerintem őket inkább megfogja a dietetikához igazodó testépítő, sportolói szálkásítás (azaz többen olvasnak férfia közül Sárgakapszulát, szerintem) :D

2014. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ez nem okosság kérdése. Aki csak úgy tud kommunikálni, hogy anyázik, ha valami nem tetszik neki... az szellemileg nagyon visszamaradott.


Jah, jól mondod.. vannak nálad okosabb 12 évesek. Mert egy normális, értelmes ember nem ír ilyeneket.. de majd kinövöd, talán... :) (kutyából nem lesz szalonna).

2014. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te a válaszoddal "lenéztél" engem. Akkor mondom neked, te egy fácán vagy. Majd ha te annyit tudsz mint én akkor dumáljál, addig irány anyuci szoknyája. 12 évesen már nálam jóval idősebbeket látok el tanáccsal, ők megértik mit akarok és sikerülni és fog nekik elérni a céljukat. De azért tenni kell és nem ilyen "szuper" diétákat használni
2014. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!