Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszunk napok...

Miért nem alszunk napok (hetek) óta?

Figyelt kérdés

Először azért borultam ki mert egyszer felkelt éjjel. aztán az egyszeri kelest elkezdtem visszasirni parnapon belul. aztán annak is örültem volna ha csak 2-3 szor kelunk ejjelente.

de hogy most már óránként 1-2szer felkel??? mit rontok el? nem éhség, hogy is volna a. Szeparacio 6 honaosan?? foga? semmit nem látok, pedig ha annyira fajna neki h orankent kel miatta azt csak látnám.. ki vagyok merulve, pillanatok alatt visszaalszik akkor atmegyek az ágyamba, és mire sikerulne elaludni mar ebren is van :((


2015. jan. 24. 23:41
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
egyébként bő egy hónapja kezdődött minden, s akkor volt 5 hós.
2015. jan. 24. 23:43
 2/43 anonim ***** válasza:
49%

ez már valami betegség szerintem, ami súlyosbodik. egyebet nem látsz rajta?

már hozzátáplálod amúgy?


de hogy nem szeparáció, az teljesen kizárt.

meg a fog sem ilyen, hogy egyre rosszabb a helyzet.

2015. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
49%

mindenesetre nekem nagyon ijesztő, de nem akarlak rettegtetni azzal, hogy találgatóznék, de elsősorban bél, gyomor bajokra gondolok.


hacsak nem középfülgyulladás. babaúszás, huzat,sapka van mindig rajta, fürdés után nem csapja meg a hideg?

2015. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban altalaban a legtobb babanak elromlik az alvasa a mozgasfejlodese miatt. A te babad hol tart most? Sok minden bezavarhat ilyenkor. A foga is mocoroghat mar, akkor is ha te nem latsz rajta semmit meg. Kitartas, majd javulni fog! En is vegigcsinaltam mar :-P
2015. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

nem, nem látok rajta semmit, sőt nappal nagyon jó kedvű, habár épp amióta ez kezdődött azóta lett igen anyás, apán kivul senki nem jatszhat vele ugy, ha nem vagyok ott. de mindig mosolYog szövegel, fejlődik ahohy kell. a hozzátáplálást is épp akkor kezdtük mikor ez történt...

most pl cicizik de felsírt közbe... ilyen se volt még :( ma bekentem neki egy oraja ezzel a Dentinoxal de ugyanugy felkelt.

2015. jan. 24. 23:53
 6/43 A kérdező kommentje:

hát eddig nem aggódtam mert sok helyen olvastam hogy 2-3 kelés ebben a korban még nem is olyan sok...

na de órankent kel most már 3. napja...ha magam mellé veszem valamivel jobban alszik bár valoszinu azert mert adfigra annyira almos.

ami még érdekes, hogy a nappali alvàsa ezzel parhuzamosan javul...konnyebben elalszik es tobbet is, regen kb 1-1,5 orat aludt nappal, most 2-3 orat bar gondolom ez is csak kovetkezmeny.

2015. jan. 24. 23:59
 7/43 anonim ***** válasza:

mivel táplálod hozzá, fogyeled, miket szabad miket csak később?

puffasztókat 8 hótól

fűszereket szintén


és főleg az utolsó és előtti étkezésre mit kap?

2015. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez van, bár a lányom mindig is rossz alvó volt. Aludj vele napközben amennyit csak tudsz.
2015. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

először elkezdtem.adni a 6 hónaposoknak adhatókat, alma krumpli stb. jol is ment, birt mindent, 3 hét alatt valtottuk.ki az ebédet. a doki, mivel nem duplazta a sulyat meg eleg lassan hizott irt neki sinlacot. egy evokanallal tettem mindig a fozijebe (150 ml volt igy egy adag mind befalta jo kedvvel) igen am de szorulasa lett ezert a sinlaccal lealltam es par napja kezdtuk elolrol: csak sutotok....csak alma...ez van most, figyelem szorul e még de most ez.is 5-6 napja tart hogy nem kapott sinlacot meg szekletfogot es nem is erolkodik kakil szepen szoval nem hinnem hogy a szorulas bantotta.


ezeken felul a 10 orai elott kap 30 ml gyumit kekszel, mert a glutent mindenkepp elakartam kezdeni. de ezzel sem volt gond, utana még szopizik.

a reggeli esti és délutáni kaja még mind szopi..és a tejem elég az tuti.

2015. jan. 25. 00:10
 10/43 A kérdező kommentje:
különben köszi hogy így érdeklődtök a probléma irant :)
2015. jan. 25. 00:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!