Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszunk napok...

Miért nem alszunk napok (hetek) óta?

Figyelt kérdés

Először azért borultam ki mert egyszer felkelt éjjel. aztán az egyszeri kelest elkezdtem visszasirni parnapon belul. aztán annak is örültem volna ha csak 2-3 szor kelunk ejjelente.

de hogy most már óránként 1-2szer felkel??? mit rontok el? nem éhség, hogy is volna a. Szeparacio 6 honaosan?? foga? semmit nem látok, pedig ha annyira fajna neki h orankent kel miatta azt csak látnám.. ki vagyok merulve, pillanatok alatt visszaalszik akkor atmegyek az ágyamba, és mire sikerulne elaludni mar ebren is van :((


2015. jan. 24. 23:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
barátnőméknél teljesen ugyan ez volt. azt mondták 2 éves kora előtt nem csinálnak allergia vizsgálatot. addig ment ez, éjjel nem aludt, nappal minden rendben volt. 2 évesen derült ki, hogy tej allergiás és glutén intoleranciája van a kicsinek. szerintem első körben hagyd el a glutént. ha 2 hét múlva se javul (annyi idő alatt tűnik el teljesen a szervezetéből), akkor meg lehetne próbálni, hogy a tápszert hagyod el... kívánom, hogy ne ez legyen nálatok a gond
2015. jan. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám. Ugyan ez volt. Vittem orvosról-orvosra, de töketlenek voltak. 17 hónaposan találtam meg az orvost,aki foglalkozik velünk. Épp idejében derült ki a lisztallergiánk. Még kinőhető. 1 év gluténmentes és 2 hónap laktózmentes diétán vagyunk. A diéta 2. napjától átaludta az éjszakát :)
2015. jan. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Testhője nem alacsonyabb picit? Biztos,hogy a pocija! A belecskéi fájnak.
2015. jan. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
de már akkor ez volt mikor még nem kapott glutént...
2015. jan. 25. 03:54
 25/43 A kérdező kommentje:

ma pl 21.00kor tettem le. felkelt 21.30-kor, 22.40-kor, 23.40-kor (itt lakmarozott is), 04.30-kor (szinten evett), 05.30-kor (itt be se kellett mennem mer nem sirt visszaaludt), es 07 15-kor jo kedvuen ebredt. ez a 3. ilyen napunk.


igy leirva nem is tunik annyira veszesnek...csak ejjel egyedul a sotetben kisse nyomaszto es faraszto...es foleg nem ertem mi zaklatja ejfelig ami miatt sirva kel. ma még adok neki glutent es megnezem megeyszer ha dentinoxal kenem eves utan akkor is felkel e aztan holnaptol meg nem adok két hétig glutent.

2015. jan. 25. 07:30
 26/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is a fogai. Éjjel minden fájdalom nagyobb, és napközben lekötik a világ dolgai, nem érzi annyira. A Dentinox annyiban nem fog neki segíteni, hogy átaludja az egész éjszakát, inkább csak annyiban jó, amíg elaltatod. Inkább próbálj neki ma este lefekvés előtt adni egy kis Nurofent, és ha alszik, akkor az volt a probléma. Simán elhúzódhat hetekig 1-1 fogacska kibújása.

Esetleg még lehetne neki vizeletet nézetni a dokinál, felfázás is lehet, főleg, ha kislányod van.

Nálunk is ez van, hol jobb, hol rosszabb, nekem 12 hónapos a kislányom, most jött ki a 10. foga (és most vagyunk túl egy középfül gyulladáson:().

2015. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is ilyen rosszul alszik fél éves kora óta és most 27 hónapos. Decemberben csináltak neki allergiavizsghálatot és úgy néz ki lisztérzékeny holnap megyünk vele a gasztróra és majd többet tudunk.
2015. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

viburcol van itthon. ha azt adok és attol alszik tuti h a foga? vagy attol mindenkepp alszik?

megmondom oszinten influenza jarvany idejen nem szivesen vinnem a rendelobe.


a vedono azt mondja most volt vmi tovabbkepzesuk arrol h a glutenerzekenyseg nem mutathato ki 2 eves kor alatt

2015. jan. 25. 10:30
 29/43 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt mondta a védőnő, hogy nem mutatható ki 2 éves kora előtt!

Írtam már a kérdésedhez, hogy a 2 évesem is alig-alig alszik át éjszakát, mi is sokat szenvedünk.

Mi voltunk laktózérzékenység vizsgálaton, negatív lett. Volt a fiam már tejfehérje mentes diétán, ugyanúgy fájt a hasa. Ellenben a súlya szépen gyarapodott. Én is felvetettem a gluténérzékenység gyanút, de igazából már szinte a kezdetektől hasfájós volt, glutént meg csak 6 hós kortól kapott. Nem tudom végül, hogy mi lehet(ett) az oka, 1.5 éves kora óta egyre kevesebbet fáj a hasa, mostmár inkább csak akkor, ha nem kakilt 2-3 napig. (régen mindennap több kaki is volt). Viszont én csak a fogzással tudtam összefüggésbe hozni, mert amikor épp nem volt úton fogacska, akkor nem fájt a hasa egyszer sem. És mostmár így 2 évesen fogzás alatt sem mindig.

Az első hónapok meg összefolytak, nálunk az Espumisan használt 3 hónapig, utána tápszeres lett és akkor lett sokkal rosszabb minden.

2015. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Azt hozzáteszem, hogy nálunk nem mindig vált be a Nurofen, Panadol sem, legutoljára pár napja kapott, első éjszaka aludt, mint a bunda, a következő 2 napban meg ugyanúgy fent volt.

Hazai oldalakon nagyon keveset találtam a fogzás alatti hasfájásról, viszont angol nyelvű oldalakon nagyon sok sorstársa leltem. Én nagyon nehezen éltem meg ezt az elmúlt 2 évet, nagyon-nagyon nehéz.

Ilyen idősen, mint a te babád, a fiam éjjelente kétszer felkelt legalább, és 1-2 olykor 3 órát is fent volt, míg a pukik nem jöttek ki...


Te hogy érzed? Elképzelhető, hogy a hasa fáj? Nem tekereg, masszírozásra hogy reagál?


Utolsó válaszoló voltam

2015. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!