Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszunk napok...

Miért nem alszunk napok (hetek) óta?

Figyelt kérdés

Először azért borultam ki mert egyszer felkelt éjjel. aztán az egyszeri kelest elkezdtem visszasirni parnapon belul. aztán annak is örültem volna ha csak 2-3 szor kelunk ejjelente.

de hogy most már óránként 1-2szer felkel??? mit rontok el? nem éhség, hogy is volna a. Szeparacio 6 honaosan?? foga? semmit nem látok, pedig ha annyira fajna neki h orankent kel miatta azt csak látnám.. ki vagyok merulve, pillanatok alatt visszaalszik akkor atmegyek az ágyamba, és mire sikerulne elaludni mar ebren is van :((


2015. jan. 24. 23:41
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
22 fok van éjjel nappal babauszni sose jar sapka mindig van, meg szerintem.ha ilyen baja lenne nappal is bantaná
2015. jan. 25. 00:13
 12/43 anonim ***** válasza:
Nem szomjas?
2015. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Szerintem a foga lesz! Nálunk is ez ment, addig hasfájós volt, utána meg a fogai indultak meg. Mostmár a nagyőrlők jönnek, de már kb 2 hónapja rosszul alszik, mostmár jól be is van dagadva az ínye, most nagyon sokat ébred :S

Sajnos az én fiam soha nem volt jó alvó, ha csak 1-2x ébred, akkor azt mondom, jól aludtunk.

Viszont ezalatt a 1.5 év fogzás alatt már megismertem a tüneteket, még messze nem látszott az ínyén, de neki belül már mocorgott, és legelőször mindig az alvásán jött ki minden. Amikor már nagyon be van duzzadva, akkor már napközben is nyűgös volt. Plusz neki hasa is fájt időnként, hasmenése is volt. Nem sok nyugis időszakunk volt, de amikor kijött 2-2 fogacska,akkor szépen aludt, mondjuk úgy 2 hétig, amíg a következők nem indultak meg. Sajnos a fiam nagyon érzékeny típus, a fogzás nagyon megviseli. Várom, hogy kint legyen mind, mert tudom, hogy olyankor mindig jó minden, amikor épp nincs úton fogacska :)

2015. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Lányomnál ebben az életkorban a mozgásfejlődés zavart be nagyon.
2015. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem a fiam 2 éves, nagyon-nagyon kevés éjszakát aludtunk át ez idő alatt. Sajnos mindenki máshogy éli meg a fogzást, nem egyszerű, az biztos :(

Utolsó előtti voltam

2015. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

mindenesetre én vinném dokihoz hétfőn.


Vida ágnes a fogzásról ír (azt nem is látnod kell, csak simán bedörzsölni neki fogínynyugtatót)

valamint a mozgásformákról, hogy esetleg álmában is gyakorol.


[link]



ébredéskor egyből sír, vagycsak izeg mozog és utána sír?

2015. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

máshol azt írják az ínyfájdalom éjszaka a legnagyobb


szóval a foga lesz a ludas

2015. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
22 fok sok lesz, szerintem max 20-ra vigyétek le a szobájában.
2015. jan. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

16: sajna ezt nem tudom, nem egyutt alszunk de mintha karattyolna elotte.

talan még fontos tudnivalo, hogy ejjel mindig cicin aludt el nappal pedig magatol. de amiota ilyen surun kel, raszokott arra hogy a kisagyban alszik cumival el mikozbe fogom a kezet aztan kiosonok. most ejjel nappal igy alszik el. es el is alszik konnyen, azzal nincs gond csak utana fel ora ora mulva felebred.

2015. jan. 25. 00:38
 20/43 A kérdező kommentje:
de mindig is 22 fokban aludt...par napigrossz volt a temosztat es akkor 20 fok volt de ugyanugy 2-3szor ebredt. meg az ilyen jellegu problema nem egyre sulyosbodo alvasi zavarokkal jarna.
2015. jan. 25. 00:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!