Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszunk napok...

Miért nem alszunk napok (hetek) óta?

Figyelt kérdés

Először azért borultam ki mert egyszer felkelt éjjel. aztán az egyszeri kelest elkezdtem visszasirni parnapon belul. aztán annak is örültem volna ha csak 2-3 szor kelunk ejjelente.

de hogy most már óránként 1-2szer felkel??? mit rontok el? nem éhség, hogy is volna a. Szeparacio 6 honaosan?? foga? semmit nem látok, pedig ha annyira fajna neki h orankent kel miatta azt csak látnám.. ki vagyok merulve, pillanatok alatt visszaalszik akkor atmegyek az ágyamba, és mire sikerulne elaludni mar ebren is van :((


2015. jan. 24. 23:41
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

igen, ahogy a kerdesben is irtam, egy honapja kb elkezdett ejjelente kelni = elromlott az alvasa..addig ataludta mint minden baba az ejszakat...eleinte egyszer, majd 2-szer kelt en meg pattogtam h faradt vagyok. aztan mikor 3-szor kelt mar rendesen ki voltam borulva. erre most csutortok ota 5-szor kel minimum es mar visszasirom mikor csak egyszer kelt.


glutent mult vasarnap ota kap...amikor azt mondom mar a gluten elott is rosszul aludt akkor az elmult 4 hetre gondolok. hiszen magahoz kepest rosszul aludt habar lehet mashol a 3 ebredes meg nem szamit annak.

2015. jan. 25. 16:35
 42/43 A kérdező kommentje:
én ugy gondolom a glutennak nincs koze hozza sot kedden vagy szerdan emlekszem, még volt egy ataludt ejszakaja is. pedig akkor mar kapta a glutent.
2015. jan. 25. 16:38
 43/43 anonim ***** válasza:

Szerintem a gluténérzékenység nem is jön ki 2-3 nap alatt, bár nem tudok semmit mondani biztosra. Csak annyit tudok, hogy amikor mi jártunk utána a problémának, a védőnő annyit mondott, hogy az később jön csak ki és esetleg 2 éves kora körül lehet majd vizsgálni.


A kúpot úgy szoktam beadni neki, hogy előtte teszek egy kis popsikrémet a popóra, de nem a kúpra!


Amúgy ezen jót mosolyogtam, hogy "átaludta az éjszakát, mint minden baba" :)))) Ó bárcsak az enyém egyszer is átaludta volna az éjszakát hosszabb időn át, nem csak 1-2 napot, pedig már 2 éves :) Nálunk ma "csak" 3 ébredés volt,előtte 4, én már ezért is összeteszem a két kezemet, mert nem volt órákat ébren :)

2015. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!