Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Adnátok tanácsot mielőtt...

Adnátok tanácsot mielőtt kikészülök teljesen?

Figyelt kérdés

A kisfiam 1 hónapos sokszor felébred van hogy csak a cumit kéri van hogy szomjas de van amikor átjön és idebújik és egyből alszik is. Én nem tudok pihentetően aludni ha mellettem alszik. Nem is akarom átszoktatni.

már annyi mindent kipróbáltam de semmi. Valakinek valami hasznos ötlete?

köszönöm előre is!


2015. ápr. 11. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

2es vagyok (meg 5ös is) :D tényleg nem esett le, hogy a kort írtad el, le is pontoztak, de ezt most megérdemlem :D


nem lehet, hogy a foga miatt kel? lehet fáj neki kicsit, erre felébred, de annyira nem fáj, hogy sírjon is. homeopátia esetleg, vibrocul kúp (nem tudom hogy kell írni) lehet egy próbát megérni

2015. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam!

milyen homeopátiàt tudnál nekem javasolni? Nem ismerem ezeket :-(

Még csak 2 foga jött ki de nem igazán viselte meg amikor az első jött akkor pont kevesebbet volt fent. De a fogàra gondoltam én is csak aztàn elvetettem mert ha fàj neki akkor akkor is fàjna ha mellettem alszik, vagy nem? Lehet csak anyàs? Ajj nem tudom de kezdek türelmetlen lenni pedig eléggé bírka türelmű ember vagyok.

2015. ápr. 11. 23:59
 13/18 moncsi.81 ***** válasza:
Amikor teljesen abbahagyta a szopit akkor aludta àt az éjszakàt. Nem tudom miért. A két nagyobb is így volt. Kb előtte mi is ìgy keltünk. Volt hogy 8* 9*. Szinte órànként.
2015. ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Tuti hogy a foga!

Kisfiamnak egy évesen 2 db foga volt.

Kb 13 hónapos korában kezdődött a mi mizériank az éjszakai alvassal. Kb fél évig tartott. Ez idő alatt 16 foga lett!!!

Óránként kelt, es képtelenség volt visszaaltatni. Amikor már ötödször kelt fel éjjel, feladtam és betettem közénk.

Féltem hogy elrontom, de hulla fáradt voltam. Kb 4 hónapig ejszakaztam vele ebben az időben.

Szerencsére nem "romlott"el! :-) most 21 hónapos és újra az agyikojaban alussza át az éjszakát.

Kitartást kívánok, mert szerintem nehéz időszak előtt állsz!


Ja, van neki borostyán lanca, adtam neki a viburcol kupot, de néha nurofent is kapott, mert annyira sírt.

2015. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Még annyit hogy szeretném leszoktatni 2* szopizott de egy hete 10 percenként kéri már nagyon fàj a sírás kerülget.

néha eltudom vonni a figyelmét de nem mindig.hogy csináljam? Egyszer csak nem adok neki és kész? Vagy ti hogy csinàljátok?

2015. ápr. 12. 08:41
 16/18 anonim ***** válasza:

14-es vagyok

A szopizas is arra utal h fáj neki vmi. :-(

A leszoktatassal kapcsolatban nem tudok neked segíteni, mert a fiam tapszeres volt és ő már elég korán leszokott az éjszakai evesrol.

Én ezt anno egyébként úgy csináltam h amikor felkelt először megpróbáltam visszaaltatni. Ha nem sikerült akkor adtam neki enni. De legtöbbször visszaaludt így szokott le az evesrol. De ez ugye más, mert tápszer. Amúgy kb 11 hónapos korától már abszolút elutasította ezt is.


Szerintem próbáld ki hogy magatok közé veszed. Aztán ha elaludt, akkor nagyon óvatosan csempészd vissza az ágyába. És próbálj lazítani, ne görcsölj rá az ejszakakra! Felébred, kiveszed, lefekteted magatokhoz és alszotok tovább! Ez egy időszak, el fog múlni. Igaz valószínűleg hosszú lesz. Ezért sem érdemes idegeskedni!

2015. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 moncsi.81 ***** válasza:
Amikor màr csak 2* szopizott, akkor egyik naptól csak 1* adtam, aztân egy hét múlva minden mâsnap, aztàn egy hét múlva meg nem adtam. Eltereltem a figyelmét de nem is nagyon kellett, mert nem kérte nagyon.
2015. ápr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos vàlaszaitokat! Remélem valamelyik bejön.
2015. ápr. 13. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!