Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki hogy altatja el a babáját?

Ki hogy altatja el a babáját?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2hónapos és csak ölbe alszik el vagy csak cicin. Hogy lehetne rászokati hogy ne aludjon el ölben hanem saját magától.
2015. ápr. 26. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok ismét.

Az utolsó hozzászólására reagálva:

Épp nem rég írtam egy kérdésre, hogy biztos vagyok benne, hogy azért mer elaludni és azért nyugodt most a babám 5 hónaposan, mert 3 hónapig dolgoztam azon, hogy megbízzon bennem, hogy el merjen aludni.Ha így van, megéri az ölben, mászkálva összebújva alvást , még ha akkor volt hogy 3 órát aludtam egy nap! Persze ott jól le lettem pontozva...

2015. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 hónapos múlt amikor elkezdett sirdogálni valamiért de hamar rájöttünk hogy az ágyába kívánkozik, aludna. nagy szerencse. Az ágyban az a módszer hogy cumi a szájba és általában a kis pelenkát amin a feje van az arca elé gyűri (vagy már én neki így a "szeme elé") és simogatjuk a popsiját és dalolászok neki valami blődséget :)


Üdvözlettel:

Egy 3hós Kislány Apukája

2015. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Beviszem a szobájába, leteszem az ágyba, cumi be, aztán kijövök.


Nincs hacacáré az altatás körül, általában elég gyorsan el is alszik.

2015. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat. :)
2015. ápr. 29. 11:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Szopizas utan bufi, utana halozsakba be, joejt puszi, cumi, be a kisagyba es durmol is. Most 6 hos. En soha nem ringattam es egy esetet leszamitva (elso szuri utan) soha nem aludt meg kezben. Nem is szeret, csak fesziti magat, nyuglodik
2015. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Triss XD válasza:
0%
Elalvás előtt ki kell fárasztani utána csak be kell rakni a rácsoságyba sírni fog lehet hogy hisztizni is de igyis úgyis el fog aludni.
2015. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.. nekem azért nem volt mindegy, hogy sírva alszik e el a gyermekem... és mindent meg is tettem azért, hogy ne így legyen.
2015. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!