Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tenyleg annyira elviselhetetle...

Tenyleg annyira elviselhetetlen az ejszakai keles?

Figyelt kérdés
Ne ertsetek felre, nem szeretnek vitakat szitani! En meg csak 16 hetes terhes vagyok, fogalmam sincs, hogy milyen lehet ez, de en is, a ferjem is, ejszakanket ketszer-haromszor kelunk fel wcre (nekem rosszak a veseim, es ha kelek, mar kel velem a ferjem). Ilyenkor gyakran megy ki az alom a szemunkbol, beszelgetunk, olvasgatunk, de ez soha nem okoz masnap problemat. Ezt ossze lehet hasonlitani azzal, amit adott esetben majd a babatol kapunk? Irnak tapasztalatokat? Leirnatok azt, hogy elotte mennyire birtatok az alvas hianyat, es a szules utan hogyan eltetek meg ezt? Ha most jol viselem, a kesobbiekben sem lesz baj?
2015. jún. 6. 18:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hat, akkor most egy kicsdit elbizonytalanodtam magamban, lehet, hogy nem leszek annyira laza. :)

Segitsegunk nincsen, Az en szuleim kulfoldon elnek (tengerentul), a ferjeme pedig meghaltak. Tesok videken, mi pedig meg nem tudjuk, hogy itthon (ez jelenleg kulfold) vagy otthon (ez Budapest) szulessen meg a baba, Szoval segitseg kilove. Apat pedig azert nem akarom majd nyuzni, mert eleg fontos munkaja van, nem szeretnem, ha miattunk nem tudna majd koncentralni. Koszonom a valaszokat!

2015. jún. 7. 10:04
 22/22 anonim ***** válasza:
2015. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!