Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen idős korától alussza...

Milyen idős korától alussza végig babátok az éjszakát?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 22:29
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
51%
2 évesen kezdte..mennyi csoda baba van aki már pár hónaposan.szerencse
2016. febr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónapos koráig kelt 11-kor (ha egyáltalán elaludt addig), majd 2-kor, végül 5-kor enni (ha szerencsénk volt visszaaludt), de volt, hogy egész éjjel 5 percenként ébredt. Négy hónapos korától 15 hónapos koráig egyszer kelt 2 óra körül enni (rosszabb éjszakákon 10 percenként), és 15 hónapos kora óta nem eszik éjjel. Általában felébred 2 és 5 óra között, de önjáró módban befekszik közénk.
2016. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
51%
Most 1 éves, és esze ágában sincs. A legkevesebb eddig a 2 felébredés volt 5 hónaposan friss hegyi levegőn. Ezt a bravúrt még nem sikerült megismételni sem. Kb. óránként ébred. Tényleg mennyi jó baba van..
2016. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
29%

Számomra az a csoda,hogy ennyi 2 éves van,aki nem alussza végig az éjszakát!

A környezetemben van jó pár baba,de mindnek sikerült kb.fél éves koráig!

És ebből a sok 2 évesen nem alvó gyerekből vajon hányat buzerált az anyja éjjel???

2016. febr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Egy hét múlva lesz 4 hónapos. Általában 9-kor eszik este, utána 3 óra előtt sohasem kel, de most már leginkább 4-5-fél 6 körül. Ez már jónak számít, a Nagy 2 éves koráig többször ébredt.

Most a Kicsi beteg, így megébred úgy fél 2-2 körül, eszik,ha kell orrszívás, és utána reggel fél 7-7-ig nyomja. De gondolom,ha meggyógyul, akkor megint tovább bírja éjjel.

2016. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 14-es!

Mit értesz buzerálás alatt? Mi letettük aludni a fiunkat a saját ágyában, nem keltettük, nem is szoptattam, hanem tápszeres volt, mégis kelt az ebadta kölyke négy hónapos koráig kétszer, utána pedig 15 hónapos koráig egyszer enni, mert éhes volt. Ehetett bármennyit napközben, kaphatott bármennyit vacsorára, hajnal kettő körül megéhezett. De mondok jobbat. Én is meg-megébredek éjjel, csak én már felnőtt vagyok és egyszerűen megvárom, míg visszaalszom. Nah a babák, kisgyerekek közül van, aki szintén ilyen, tehát megriad de ő még nem tudja magát visszaaltatni. Erre találta fel a természet a szülőt...

2016. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
2 honaposan, este 8-tól reggel 7- ig. Előtte hasfàjàssal küzdöttünk akkor nem aludt max 20 perceket. Akkor kelt neha amikor ki jött a foga vagy ha beteg volt. 2 eves ha nem kezdte volna el a bölcsit akkor reggel 9-ig aludna, igy 7- kor kel. Én meg vagyok győződve róla hogy ez genetika, nyàron születik a kistestvére kivàncsi leszek ő milyen alvo lesz.
2016. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Pontosan más nem emlékszem, de 6-8 hetes korától. Ez éjjel 11-12 óra alvást jelentett.


Most két éves, fogzási időszakban volt néha 2-3 éjszaka, amikor a fájdalom felébresztette.

2016. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Az első 6 hetes korától, a második 1 hónapos korától aludt 8 órát, azután fokozatosan eljutottak a 10-11 órára. Mostanra fekszenek és kelnek együtt fél órán belül. 6 és 23 hónaposak
2016. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 16-os!

Nem kell mindent magadra venni! :)

Az,hogy fogzás, hasfájás, betegség miatt nyűgösebb egy gyerek és nem alussza végig az éjszakát más,mint az a gyerek,aki minden áldott éjjel felébred és fent van órák hosszat.

Az előbbi természetes, az utóbbi már kevésbé!

Mindennnek megvan a helye és ideje! Legyen az éjszaka az alvásé, és nem az evésé, hiszen evéskor sem alszok,játszok stb.

Buzerálás alatt pedig azt értettem amikor már nem az éhség kelti a gyermeket éjjel, hanem a megszokás, illetve a szülő fel nem ismerése, hogy a gyermek már nem kaja miatt kel éjjel.

2016. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!