Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen idős korától alussza...

Milyen idős korától alussza végig babátok az éjszakát?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 22:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
46%

Igen! 6 hónapos korig akkor is szoptatnod kell,ha nyilvánvalóan nem elég a gyereknek a tej,akkor is ha te közben megbolondulsz. És persze csillogjon a lakás,finom,frissen főtt étel gőzölögjön mire hazaér az urad, meg ugye lehetőleg hetente 3szor a férjed is szo,pd le,mert különben elhagy...


Nem lehetne,hogy mindenki foglalkozzon a saját dolgával???

2016. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy én fáradt vagyok, vagy kényelmetlen, stb. Hanem, hogy a gyereknek milyen! És van, hogy nem a szoptatàs a legjobb! El kéne már fogadni, hogy nem kell mindenáron szoptatni! Az sokszor csak az anyànak jó, másnak nem. Még a gyereknek sem.
2016. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
Oké, sajnos erről már lemaradtunk. Nem csuktak le érte, hogy abbahagytuk + egyik sem beteges, vagy alultáplált, amiket kitaláltok. Bárányhimlő 3 nap, egyik oltás után sem volt beteg egyik sem, antibiotikumot még sosem kellett szedniük és a többi. Tuti több az optimális vitamin bevitel tápszerrel, mint anyatejjel, mert azt biztosan megkapja,a tejed meg nem látod. Főleg ha a kajádra is figyelsz, hogy nehogy az evésed miatt fájjon a hasa, jajj. Az antitestek meg védnek kb. 5kg-os korukig - a gyerekeink majdnem annyival születtek. Akkor az egy hónappal pont jól álltunk szerintem. Na mindegy, majd legközelebb hátha nem így döntünk.
2016. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
29%
Az hogy szét-elevitezed a gyereked hogy óriásbébiként császárral szedjék ki, még nem ok hogy ne szoptasd, csak a lustaságod és a kényelmed indokolja. Azt meg ki ne találjuk hogy nem az anyatej jó a babának, hanem vmi tápszer. Na persze. A Mátrixban lehet.
2016. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
46%

Nemrég találkoztam egy régi ismerősömmel, aki a gyerekekkel kapcsolatban kezdte el mesélni, hogy szereti bár, de mégis rosszul van az anyjától, mert 3 éves koráig szoptatta. Férfi amúgy. Nem tudom, ez honnan jutott eszembe.


Nem szedtem terhesvitamint és bizony az enyémeknek a tápszer volt a jó, bármit is olvashatsz össze meg írhatsz nekem szegezve. Aludtak nyugodtan és fejlődtek szépen és most is, bár ez már lehet a genetika része is.

Sajnálom, ha neked ezekért többet kell küzdened. Ide jártok kiélni a frusztrációkat, komoly.

2016. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Jó kis szoptatás-tápszer vita lett a kérdésből így a végére.

Én mindig azon nevettem, amikor valaki azzal nyugtatott, hogy ne csüggedjek, hogy tápszeres lett a fiunk, így legalább átalussza az éjszakát. Én meg röhögtem, hogy tényleg? Akkor ezt legyen kedves a gyereknek is elmondani, mert ő tojik erre a népi bölcsességre.

2016. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Nem AT kontra tâpszer vita van...hanem arról van szó, hogy nem kell görcsösen ragaszkodni a szoptatáshoz, ha abba mindenki beleőrül a csecsemőtől kezdve mindenki. Mi értelme?? Ha alapban kevés a tej ès pótolni kell, hogy ne legyen éhes a gyerek, akkor mindenkinek be kell látni, hogy a jobb megoldás, ha tápszert kap a gyerek. Ennyi.
2016. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
30%
Annak idején a pálinkás kenyér mellett is voltak jó indokok, meg a máktea mellett is. Csöndben is van a gyerek, átalussza az egész napot, egyetemre se kell félretenni. És nem arról beszélek hogy kevés a tej, és mellé tápszerezel, hanem aki kényelemi szempontok miatt abbahagyja, majd osztja az észt.
2016. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
De itt ilyenről nem volt szó.
2016. febr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
24%

", hanem aki kényelemi szempontok miatt abbahagyja, majd osztja az észt."


Szerintem ilyen nem sok van,és ha van is,az nem "osztja az észt"...többek közt az olyanok miatt nem,mint te!

Mert már azért is le vagy b,,szva,ha tápszerrel pótolsz,mert ugye semmi dolgod az első három évben,mint tejet termelni.

Egyébként szerencsére ahhoz sincs semmi közöd,hogy valaki kényelmi szempontok miatt nem szoptat! Ugyanúgy magánügy,mint a te "véleményed", senkit nem érdekel!

2016. febr. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!