Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszakai szopizásról leszoktat...

Éjszakai szopizásról leszoktatni az alvása érdekében?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák, kérlek adjatok tanácsot!

Kisfiam 9 hónapos múlt, kezdetektől nehezen pukizik, büfizik. Ez főleg az alvásában okoz gondot. Addig eljutottunk, hogy nappal már nem cicin alszik el, és evés után kb 1 órát várunk, így nappal már jól alszik. Viszont éjjel csak szopizva alszik vissza, bármit csinálok...ezért utána 1-2 óránként sírva kel a gázok miatt (független az én étrendemtől, és az ő nappali evésétől). párszor átaludta az éjszakát, akkor reggel nem volt gondja. Ez alapján gondoltam leszoktatni az éjjeli cicizésről. Ti mit gondoltok? egyébként 10+ a súlya, jó evő, nem feltétlen éhségből szopizik már.

Hogy kezdjek hozzá? vizet adjak neki, vagy semmit? Tudom, pár kemény éjszaka, és állítólag megszokja, de hogy csináljam, hogy ne legyen olyan durva? Kérlek segítsetek! köszönöm


2016. okt. 22. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Bocs, nem voltam net közelben.Nekünk ez a hozzátáplálás megkezdése óta tart. tehát kb. 5 hónapos korától. Előtte 1-2x kelt fel éjszaka...nem volt hasfájós, semmi gond nem volt. Az én fiam amúgy még sosem aludta át az éjszakát. Továbbra is rengetegszer kel, de nem a foga miatt. Felsír, feszíti magát, pukizik nagy nehezen és alszik tovább.
2016. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!