Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális az, hogy 2,5 hónapos...

Normális az, hogy 2,5 hónapos gyereket sehogysem lehet elaltatni?

Figyelt kérdés
Ringatás,popsirázás,járkálás,babakocsizás este (ekkor volt nyert ügyünk,na meg az egész napos sírás után),dúdolás,simogatás,semmi...már a cicin és köztünk elalvást,ja meg a mellettem kiságyont meg sem említem...

2016. dec. 1. 19:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
A mély álom nem 20 perc?Én úgy tudtam :O Ha 40-45 perc,akkor a miénk nappal nem is alszik,amikor épp olyanja van,hogy alszik is! :O Na,ezt jól leírtam! :-D
2016. dec. 6. 19:21
 22/28 anonim ***** válasza:
Értettem.Énis ugyan igy tudtam először.De mióta hallottam 40-45 perc utáni alvás bejött.Próbáld meg veszteni valod nincs.De van olyan a baba nálunk is nappal már annyira fáradt,hogy pont azért ,vagy nem alszik el,vagy csak nagyon keveset,és elötte rengeteget sir.Remélem megoldodik.szoritok sikerüljön.
2016. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Valami történt tegnapelőtt este (szerintem már érezte,ha nem alszik,az anyja felfogja mondani a szolgálatot egy jó erős megfázás és kimerültség miatt),de este 10-től reggel fél 5-ig aludt ébredés nélkül,majd utána még 2x40 percet ráhúzott altatás nélkül,ám a nap többi részében már nem tudta folytatni ezt így,és nem értem miért...álmos pedig,mert ásít,dörzsöli a szemét stb.stb.Aztán a ma estét is aludta altatás segítése nélkül,de már felkelt.Szerintem tanulnia kell még ezt az egyedül elalvást...S hogy miért nem segítek neki?Amikor sírni kezdett,abbahagyatta vele az egyedül altatást,inkább legyen nyűgös.Nem szeretném,hogy megszokja csak ringatva lehet elaludni,a cici már néha így is az.
2016. dec. 8. 07:24
 24/28 anonim ***** válasza:
Anyám borogass! Eddig téged sajnáltalak, hogy milyen rossz alvó babád van, hát már a kicsit sajnálom. Mi az, hogy inkább legyen nyűgös, de akkor se segítesz neki elaludni?! Elvárod tőle, hogy egyedül oldja meg ezt a problémáját, mikor szinte most bújt ki belőled? Egy éves korára meg rajta hagyod a pisis pelust, majd kicseréli magának, vagy mi a szösz? Tedd csak át akkor egyedül a szobájába, aztán majd megszokja idővel, hogy nem igazán számíthat az anyukájára.
2016. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha nem alszik rendesen nappal, akkor az alvása minősége is rosszabb lesz. Nálunk 1 hete kezdődött a hajnal 4-es kelés sajnos egy elmaradt alvás után mert nagyiéknál nehezebben megy, más változás nem történt, tegnap nappal eleget aludt és fél 7-kor kelt fel reggel! Visszaállt a rend azért, mert jól aludt nappal! De mikor 5 hónapos volt átlag 4-5 ébredést okozott a kevés nappali alvás, ahogy kialudta magát (amúgy is segítek neki elaludni de itt visszaaltatgattam mikor ezt láttam rajta) meg max 1x kelt fel.. furcsa nem?
2016. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Mennünk kellett védőnőhöz egyébként is,bocsánat,hogy nem magyaráztam meg rendesen... :S
2016. dec. 8. 12:00
 27/28 A kérdező kommentje:
Tegnap este elalvás előtt 2 órával 3-t aludt egyben...amikor meg végigaludta az estét talán 2x40 percet nappal
2016. dec. 8. 12:16
 28/28 anonim ***** válasza:
Tedd le es hagyd elaludni. Nalunk bevalt pedig elotte dajkalva is nehezen aludt el:-) probald meg letenni... Ha 10-15 percet feszkelodik az nembaj.
2016. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!