Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért fordul át hátról hasra...

Miért fordul át hátról hasra éjszaka alvás közben hat hónapos lányom?

Figyelt kérdés
És vissza miért nem?Sírni és cicire kéredzkedni másfél óránként miért egyszerűbb?
2017. ápr. 7. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Esetleg mostanában tanult meg átfordulni?

Gondolom azért egyszerűbb sírni, mert álmában nem tud visszafordulni és nem tud visszaaludni.

2017. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
enyém is ezt nyomja mióta megtanult forogni...4 hónapos kora óta..nagyon szeret hason, háton nem igazán. fél kómába átfordul, de ettől teljesen felébred, és mivel idegrendszerileg nem érett az önálló alvásra, értem kiált...sír, cicit kér. mi emiatt nem alszunk lassan 3 hónapja...egyébként én beteszem mellé a szopi párnát, hogy ne tudjon forogni...így csak 4-szer kel éjjelente..míg a szopi párnával nem szűkítettem be neki az ágyat, 8szor is felkelt
2017. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Egy hónapja fordul át hivatalosan.Én születése óta nem alszok "miatta".Már beszűkítettem az ágyát,most amikor megriad-fordulna át,de a szűkítés nem engedi,így emiatt ébred.Nappal 40 perceket alszik cicin,de ha megriad azonnal átfordul-na ha engedném!Ha engedem meg az a baja...
2017. ápr. 7. 18:40
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne korlátozd. Hagyd, hogy azt csinálja amit akar. Tudom ez nem vígasztal, de van akinek még 2 évesen is kel a gyereke éjjel.
2017. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
nekem a 2.5 evesem kel még éjjel és mellette a 6 hónaposom éjjelente 4-5szor also hangon. ne korlátozzam? konnyu azt mondani. csak a férjemnek pánik rohamai vannak a nem alvástol en meg kb 10 évet oregedtem az elmult 4 hóbapban testileg és lelkileg...
2017. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A ne korlátozzam alatt mit értessz?Mert amikor a kiságyából kiszedtem mindent,had forgolódjon,az éjszaka közepén sírva találtam meg összetekeredve az ágy sarkában,szanaszét dobálva az ágyneműjét...Akkor most engedjem vagy nem?Így is,úgy is u.az a vége:sírás,kínlódás,cici...
2017. ápr. 8. 07:12
 7/23 A kérdező kommentje:
:-(((((((
2017. ápr. 8. 07:12
 8/23 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent nem fogsz még csinálni miatta... sajnálom hogy így állsz hozzá
2017. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tééényleg? :-O Na ne mondd... :'-DDD
2017. ápr. 8. 23:44
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok. Igen, arra értettem hogy ne korlátozd, hogy ne szűkítsd be az ágyát. Szerintem ez nem jó. Még akkor se, amit írtál, hogy se így se úgy nem jó.

Ezt igazán mindig csak megtippelni lehet, hogy miért kelnek éjjel a babák, gyerekek.

Másfél éves a lányunk, egy hónapja volt, hogy minden éjjel felkelt, és 2 órába telt visszaaltatni. Nekem is, az apjának is. Egy macska se tudott volna kiosonni mellőle, mert arra is felkelt hacsak felálltam, ami nem igazán jár hanggal :) magam mellé nem tudtam venni, mert szó szerint a fejemre mászik, és nem kapok levegőt.. csak vergődik köztünk. Így 2 hétig felváltva mentünk be éjjel hozzá, és virrasztottunk 2_3 órákat. Mai napig nem tudom mi volt a baja, foga azóta se jött ki, minden mást ugyanúgy csináltunk. Nem akart játszani meg ilyenek, aludni akart, de se ölben nem volt jó neki, se ha a kanapén ültem és csak vártam, se ha leültem mellé és simogattam, csak üvöltött.. de túléltük.

Te nem tudnál vele aludni? Akár a ti vagy az ő szobájában? Próbálj több dolgot, reméljük hamarosan vége. Lehet az idegrendszeri érés, növekedési ugrás stb.

Kitartást.

2017. ápr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!