Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért fordul át hátról hasra...

Miért fordul át hátról hasra éjszaka alvás közben hat hónapos lányom?

Figyelt kérdés
És vissza miért nem?Sírni és cicire kéredzkedni másfél óránként miért egyszerűbb?
2017. ápr. 7. 16:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köztünk is aludt már,de sajnos ott is csak akkor még! csapkodta magát :-D.Mellettem volt babaöble,amit azóta berácsoztunk.Onnan átfordult mellém.Vele a szobájában?Ezt hogy érted? :-) Köszi ;-)
2017. ápr. 9. 15:17
 12/23 anonim ***** válasza:
Magamból indultam ki, nálunk külöm szobába van, és van bent egy kanapé, így ha kell, bent tudunk aludni. Plusz az első 2 hónapban bent aludtam.
2017. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De az ellen,hogy ő már szinte berögzött,beteg módon fordul meg minden egyes alkalommal s nem tud magával mit kezdeni ezért sír,mi a teendő?Este megpróbáltam az együttalvást,ott is u.ezt játszotta el. :-( Szerintem ez már betegség nála
2017. ápr. 10. 05:17
 14/23 anonim ***** válasza:
enyém is ezt csinálja ez nem betegség csak nem szeret hason..ma este 8tól hajnal egyig 7szer kelt fel arra hogy hason van...az utolsónál már csak sírt aztán elaludt..utána aludt most reggelig
2017. ápr. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
De legalább ő Visszaaludt!Az enyém nem tudja mit jelent az,hogy el és visszaaludni (egyedül) sem.
2017. ápr. 10. 07:04
 16/23 anonim ***** válasza:
cumit adtal neki?
2017. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne már beteges az hogy forog egy hat hónapis baba???
2017. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Azért mert álmában csinálja,nappal-éjszaka.És még ez sem lenne baj,ha nem ébredne 1,5óránként emiatt meg s cicit kérne,mert másképp nem tud visszaaludni. :-( Kiveszi a cumit a szájából.Csak rágja :-/
2017. ápr. 10. 12:20
 19/23 anonim ***** válasza:
hagyd egy kicsit sírni cici helyett...próbáld ki a felvesz letesz módszert. elfogja fogadni.csak következetesen..
2017. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Beszéltem a gyerekorvossal.Azt mondta:mozgáshiány :O Fa...a.7 hónapos gyereket,aki maga is mozog egész nap,de még csak ennyit tud igazából hogyan mozgassak le még jobban? :/
2017. ápr. 11. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!