Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hónapos kisbaba saját...

5 hónapos kisbaba saját mozgásának ébred fel és csak úgy alszik el ha szopizik vagy még utána ringatom, hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég írtam, hogy kisbabám éjjel óránként eszik/cumizik, most 2 óránként kel s mint írtam arra hogy oldalára fordul vagy hasra.

Nyafog, így kiveszem de cicit kér pedig biztos vagyok benne hogy nem éhes, tejleadó reflex van és csöpög a tej a kis szájából :)

Nem tudom hogy szoktassam le erről, nappal-este keserves az elalvás= cici, ringatás, cici, ringatás, sírás, üvöltés hogy már 'nagyon álmos vagyok ' és alvás, de még félórás ringatás.

Eredmény : kezem,vállam,lábam,derekam fáj, tudom panaszkodom de valahogy muszáj kiadnom.

Ami még szerintem baj,hogy éjjel is mindig fel akar ülni evés közben fekve meg ide-oda mozog,sír is közben gondolom puki+ rászokás miatt csinálja.

Hogyan tudnám leszoktatni erről és miként megtanítani egyedül visszaaludni?


2018. febr. 5. 09:20
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Pontosan Nestlé joejszakat kap almaskortes bananosat és nem tudom hogy jól teszem de plusz 20kor már félek neki adni így pl most 3 óránként kelt de ami nem jó megint az hogy olyan bogyókat kakil iszok rostosat neki kamillateat remélem bevalik
2018. márc. 27. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!