Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Fél éves a babánk és az esti...

Fél éves a babánk és az esti altatás felér egy horrorral. Hogy lehet elaltatni egy ekkora babát úgy hogy ne visítás és órákig tartó harc legyen az egész?

Figyelt kérdés
Eleinte semmi baj nem volt az alvásával szépen el lehetett altatni, pár hete viszont küzdelemmé vált az egész.Sötét a szoba,nem megy a tévé,cicire teszem vagy csak össze bújunk, semmi nesz,semmi hangoskodás erre neki áll csapkodni magát, kúszni,mászni,rúg,harap,csip.Próbáltam már sétálva is.Úgy is dobálja magát.Ringatva szintúgy..2-3 órát tart az altatás, pedig tuti fáradt és mégse megy neki.Mit csinálok rosszul?

2018. ápr. 23. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En is ezt hittem, fel 10 korul aludt el emiatt, aztan kiderult, hogy mar elobb is almos, csak nem latszik rajta, kesobb pedig azert olyan aktiv, mert tulporgott.
2018. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki nyert az, hogy túl fáradt volt az alváshoz.9 helyett elvittem az utóbbi két nap aludni 8 fél 9 között és fél óra alatt letudtuk az altatást:)

Köszönöm a segítőkész válaszokat:)

2018. ápr. 25. 08:02
 13/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok...

A héten nagymamázunk. Itt sokkal több inger éri a kisfiam. Nappal is elfárad, alszik. Este pedig sokkal korábban álmosodik. Gyorsan elalszik, és most csak egyszer ébred éjjel. Tegnap csak feküdtünk az ágyon és ő egyedül elaludt, a segítségem nélkül. Ilyen még nem volt. Rájöttem, hogy otthon valamit nem csinálok jól, változtatni kell, mert ez az állapot jobban tetszik. :) Reméljük megoldódnak az elalvási gondok.

2018. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ennyire fáradt estére a babád, akkor talán megpróbálhatod korábban lefektetni. Van akinek ez beválik, nem találom itt a kérdést, akinek ez segített. Nyilván nem tuti recept ez sem.
2018. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy már megoldódott :D
2018. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!